back to top
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Polska rozbrojona, mur rozebrany, 500+ zagrożone. Nasze wnioski po wywiadzie z posłanką Polska 20250

  W naszej redakcji gorąca dyskusja na temat tego, jaką Polskę zastaniemy po wyborach jeśli wygra opozycja. Ten stan podniecenia wywołała rozmowa redaktora Mazurka z posłanką Polska 2050 Pauliną Hennig-Kloska na antenie RMF. Wszystko to, co wydaje być się istotne dla naszych rodaków może runąć, jak domek z kart. Tylko czy polscy wyborcy o tym wiedzą?

  Program 500+ – pani posłanka głosowała przeciwko programowi i była jego najgorliwsza przeciwniczką. Redaktor Mazurek dwukrotnie przytoczył jej słowa z przeszłości. Dziś pani poseł Paulina jest za programem, jak zadeklarowała, choć uważa, że ma on zły wpływ na rynek pracy. Nas taka deklaracja nie usatysfakcjonowała, zwłaszcza naszych graficzek, które nadal korzystają z dobrodziejstw programu. Ten rynek pracy może być wytrychem do likwidacji programu.

  Zbrojenie armii. Naczelny ekspert Polska 2050 generał Różański mówi, że trzeba zrezygnować z niektórych zakupów np. MIG 25, bo Polska jest za małym krajem, zrobić audyt itp. Pani poseł nie zgadza się z własnym ekspertem na dziś, ale co będzie po wyborach. Może optyka pani posłanki podpowie jej, że ten malutki kraj, którym wg Różańskiego jest Polska nie powinien w ogóle mieć armii, a jak już to szczątkową i uzbrojoną w noże kuchenne, tak jak wyobraża to sobie ekspert Różański.

  Mur na granicy z Białorusią i uchodźcy. Pani posłanka, gdy dojdzie do władzy będzie przyjmowała wszystkich migrantów, których podrzuci nam Putin za pomocą Łukaszenki. Obojętnie czy będą przechodzili przez przejście graniczne czy przez las. Posłanka nie rozumiała, co mówił do niej dziennikarz, a mówił, że Ci „turyści” nie chcą przechodzić przez przejścia graniczne i wypełniać jakichkolwiek wniosków czy deklaracji. Możemy zatem oczekiwać, że mur na granicy za władzy Polska 2050 runie, a Polska stanie się korytarzem dla tysięcy „turystów” chcących „zwiedzić” zachodnie państwa UE. Czy wśród nich będą Ci, których hobby jest piromania, przekonamy się po wyborach, jeśli Polska 2050 będzie u steru władzy.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: rmffm.pl

  photo: rmffm.pl/theoniondaily


  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap