back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Polskie Alcatraz już w drodze

  Pilna informacja! Na zlecenie mecenasa Romana Giertycha prosto zza wielkiej wody przenoszone jest do Polski więzienie Alcatraz. Będzie posadowione na ubitej ziemi, która przez polityków PO była przeznaczona pod elektrownię atomową. Ponoć już trwają pracę nad budową fosy. Wraz z zakładem karnym przesiedlona też będzie służba więzienna. Wyposażone będzie w salę tortur, a o jej wyposażenie mecenas zabiega u premiera Glińskiego, któremu podlega Muzeum Tortur. Na nocnym stoliku mecenasa już spoczywa podręcznik, czyli biografia Maximiliena de Robespierra. Bo przecież skoro mecenas zadał sobie tyle trudu, aby sprowadzić tę twierdzę do Polski, to zapewne zostanie nadzorującym tę placówkę penitencjarną i przykład musi brać od najlepszych. Wielkim nietaktem byłoby bowiem zrobić mecenasa podrzędnym „klawiszem”.

  Skąd taka inicjatywa u pana Romka. Drukowanie kart do głosowania zmusiło naszego bohatera do tak heroicznej decyzji. Zapowiedział dziś na swoim twitterowym koncie: „Od chwili w której rząd rozpoczął zamach stanu, czyli polecił drukować bez podstawy prawnej karty wyborcze, każdy członek partii PiS będzie odpowiedzialny za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej zmierzającej do obalenia porządku konstytucyjnego RP.”.

  Nie zmieszczą nasze rodzime więzienia tak ogromnej rzeszy ludzi, a skupić ich trzeba w jednej placówce, aby „trąd” się dalej nie rozlewał. Będą codziennie poddawani torturom czytania ustawy zasadniczej i wykuwania jej na pamięć. Zamiast śniadania, obiadu i kolacji będą podawane kolejne artykuły konstytucji. Dla co bardziej opornych będzie dodatkowo serwowana Konstytucja 3 Maja. Przesiedlona służba więzienna zastąpi rodzimą z powodów oczywistych, bowiem część z nich podzieli losy osadzonych z uwagi na przynależność lub sympatie.

  A gdyby komuś przyszło do głowy, aby prosić o amnestię dla osadzonych, to przypomnijmy panu mecenasowi cytat z Robespierra: „Chce amnestii dla winowajców. Chce zatem kontrrewolucji”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap