back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Poseł PO Łącki stawia tezę, że szczęściem był COVID 19 i wojna na Ukrainie

  Co jedzą posłowie Platformy Obywatelskie, aby w konsekwencji wysnuwać takie tezy, jak ta, którą wygłosił poseł Łącki na antenie jednego z programów publicystycznych. Poseł Łącki powiedział: „PiS w swoich złych rządach miał niesamowite szczęście, które polegało na tym, że Polskę opanowały dwie tragedie. Najpierw Covid, a później wojna.”. Oniemiała prowadząca program, oniemieli inni goście zaproszeni do studia.

  Trzeba mieć niesamowity tupet, by wysnuwając taką tezę nie pamiętać, że pandemia COVID-19, to tysiące zgonów Polaków. Trzeba być durniem, by stawiać taką tezę i nie widzieć ile ofiar pochłania inwazja putlerowskiej armii na Ukrainę i z jakim niebezpieczeństwem zza wschodniej granicy mierzy się Polska. Jak głupio muszą się dzisiaj czuć Ci, którzy zakreślili krzyżyk przy nazwisku Łąckiego podczas wyborów, gdy słyszą jego tezy.

  Internauci komentują głupotę Łąckiego. „Dureń to jakby nic nie powiedzieć o tym bezczelnym, chamskim typie ,który nigdy nie powinien być posłem.” – pisze pani Elżbieta. „Co za typ! Niewiarygodne! – zauważa kolejny internauta. „POwiedzieć , że dureń to nic nie Powiedzieć” – komentuje pani Klara.

  To zapewne jest efekt pochłaniania pieczywa z mąki ze świerszczy. Inaczej nie możemy tej wypowiedzi zinterpretować.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com


  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap