back to top
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Poseł Zalewski orbituje

  Posła Pawła Zalewskiego zawsze zaliczaliśmy do tych bardziej rozsądnych. Niestety to już minęło i nie wiemy, czy to wpływ długiego członkostwa w Platformie Obywatelskiej czy fakt bycia obecnie członkiem partii Szymona Hołowni, ale musimy tę zdroworozsądkowość Zalewskiego odwołać.

  Na dzisiejszej konferencji prasowej, zwołanej przez kółko posłów Polska 2050 poseł Zalewski orbitował. Może ta sama choroba dopadła posła Zalewskiego, na którą zapadł przed kilkoma dniami Radzio Sikorski. Niemniej jednak efekt podobny. Na wspomnianej konferencji poseł Zalewski za dziury w rurze Nord Stream 1 i 2 obwinił rząd PiS. „Sabotaż, który prawdopodobnie miał miejsce, ujawnił skalę zaniedbań polskiego państwa, jeżeli chodzi o ochronę infrastruktury krytycznej.” – przekonywał zgromadzonych dziennikarzy Zalewski.

  Tym razem ucieszyliśmy się, że nikt „Cebuli” na swoje konferencje prasowe nie zaprasza. Byłaby wtopa, bo ktokolwiek z nas by się na tę dzisiejszą wybrał nie wytrzymałby ze śmiechu. Widać, to było po naszych reakcjach, gdy usłyszeliśmy kombinację Zalewskiego na urywkach w internecie. Zadziałała nasza wyobraźnia. A wyobrażaliśmy sobie prezesa Kaczyńskiego, który w stroju nurka brzeszczotem przepiłowuje rurę z ruskim gazem.

  Mamy taką radę dla pana posła Zalewskiego. Może czas zmienić partię, albo trunki, którymi się pan poseł raczy, bo nasze brzuchy mogą nie wytrzymać ciśnienia rechotu.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap