back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Posłanka Mucha o „rzetelnym” dziennikarstwie onet.pl

  Rzetelne dziennikarstwo Onet.pl, to mit. To coś co jest odległe dziennikarzom tego portalu, a wręcz nieznane. My czasami mamy wrażenie, że piszą pod jednego zleceniodawcę, który jest Donald Tusk. Ten wrócił do polskiej polityki z zadaniem stworzenia jednej wspólnej listy i robi wszystko by podstawić nogę innym ugrupowanie i robi to za pomocą zaprzyjaźnionych mediów.

  Na Twitterze pojawiło się sprostowanie Joanny Muchy do publikacji onet.pl. Posłanka pisze: „W artykule macie Państwo wyssane z palca bzdury. Nie widziałam się z Donaldem Tuskiem ANI RAZU po jego powrocie do Polski. Ani z nim ani z nikim z jego otoczenia nie współpracuję. Nie torpeduję też wspólnych list z PSLem.” I dodaje: „Podobno nie chcę koalicji z PSL, bo straciłabym jedynkę na liście na rzecz Krzyśka Hetmana. KHetman wchodząc do Sejmu zwalnia mandat w Parlamencie Europejskim a ja jestem pierwszą osobą, która będzie mogła ten mandat objąć. Kompromitacja autorów. Całkowita.”.

  Ostatnio głośno jest o tym, że być może Nowe PSL, Polska 2050 Szymona Hołowni i Porozumienie stworzą jedna listę do wyborów parlamentarnych. Bierze zatem w łeb pomysł Tuska, by stworzyć jedną opozycyjną listę, oczywiście z Tuskiem jako liderem. Trzeba zatem zdusić pomysł w zarodku, by konkurencja nie zaczęła po wyborach stawiać słusznych żądań. Zmniejszają się także szanse Tuska, by po ewentualnych wygranych wyborach stanąć na czele rządu. W związku z tym posłuszny Tuskowi portal onet.pl pomaga w rozbiciu jedności trzech partii.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap