back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Post Radzia na forum ONZ i dywanik u Donka

  Dobra. Obiecujemy, ale nie wiemy czy słowa dotrzymamy słowa, że to ostatni odcinek serialu o Sikorskim. Nie wiemy czy dotrzymamy słowa, bo napoje w barku może się nie skończyły, a temperament Radzia znany jest powszechnie. Jednak mamy nadzieję, że ten serial może się skończyć. Chociażby dlatego, że Donald Tusk wezwał Radzia na dywanik i kontrowersyjny wpis zniknął z tablicy Radka.

  Jednak zanim do tego doszło, post Radosława zataczał światowe kręgi. Na obradach ONZ polityk rosyjski posłużył się nim, by dowalić USA. Jak wspominał owy polityk wpis się pojawił, bo żona Radzia jest człowiekiem Białego Domu i to od niej Radzio powziął, być może w trakcie miłosnych uniesień, wiadomość o ataku USA na Nord Stream 1 i 2.

  Nim Radek zjawił się na kolanach przed obliczem Donka, dziennikarka Renata Grochal podczas wywiadu dla Radia Zet namaściła Radzia na Prezydenta RP. Jej uzasadnienie brzmiało podobnie, jak w/w ruskiego polityka na forum ONZ. Uzasadnienie takie, że Radzia żona ma wtyki w Białym Domu. Pytanie tylko jest jedno: czy Biały Dom będzie chciał gadać z Radziem, jako głową polskiego państwa, gdy ten posługuje się ruską dezinformacją włączając w to USA.

  Skasowanie postu Radkowi może nie pomóc i kolejny dzień, to kolejne rewelacje wokół niego. Zatem jak na wstępie obiecujemy, ale nie wiemy czy słowa dotrzymamy.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap