back to top
wtorek, 23 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Postulat Budki

  Borys Budka pytany wczoraj podczas konferencji prasowej w gmachu sejmu, czy popiera postulaty Strajku Kobiet, odpowiedział:” Zgadzamy się, co do podstawowego postulatu: ten rząd musi odejść! W pełni popieramy protestujących. Tylko upadek rządu PiS może przynieść rozwiązanie problemów Polek i Polaków”.

  Szukamy tego postulatu na stronie internetowej Strajku Kobiet i nic. Może patrzałki nam odmówiły współpracy, zatem biegniemy po postulatach raz jeszcze. No dobra do trzech razy sztuka i będziemy „spelowali” każdą literkę. Trwało to dość długo, ale nadal nic. Jest żądanie o opiekę medyczną nie watykańską, obojętnie co miałoby to znaczyć. Być może tyle co nie nikaraguańską? Znajdujemy żądanie o ściganiu mowy nienawiści, jako źródła przemocy. Tu przestrzegali byśmy Panią Lempart, bo może się ten postulat obrócić przeciwko niej, bo czym innym jest hasło przez nią promowane „W….”, jak nie mową nienawiści. Widzimy też postulat traktujący o edukacji szkolnej zgodnej z wiedzą naukową. Przy tym postulacie mocno się zaniepokoiliśmy, bo nasz wiedza w rozumieniu Strajku Kobiet nadaje się wyłącznie do kosza, gdyż zapewne oparta była na zabobonach. No tak, nauczycielka od polaka faszerowała nas „Dziadami” itp.

  Wracając do wypowiedzi Borysa Budki. Widać nie odrobił lekcji z wiedzy o postulatach Strajku Kobiet. Widocznie podobnie, jak posłanka Gajewska chce wykorzystać Panie do odzyskania synekur. Jest tylko jedno pytanie, czy Panie i wspierający je Panowie mają podobne stanowisko. Na portalu społecznościowym PO, gdzie słowa jej przewodniczącego zostały zacytowane, roi się od komentarzy suwerena: „Tak szczerze to Wam bym sznurówki od butów do rozwiązania nie dał.”, „Ludzie zapomnieli już jak pracowali za 5zł/h. To trzeba im przypomnieć wasze „rządy”.”, czy „To nie jest postulat tylko mamrotanie w kółko tego samego”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

   

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap