back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Posty Tuska programem PO?

  O kondycji psychicznej Donalda Tuska można by eseje pisać. Myślimy, że za małą chwilkę, ktoś napisze ciekawą pracę habilitacyjną z psychiatrii, rozbierając na części pierwsze wpisy Tuska na twitterowym koncie. Rozważny człowiek czytając te posty nie próbuje ich zrozumieć. Raczej martwi się, że Tusk może kolejny raz stanąć na czele polskiego rządu.

  Dzisiaj jest rocznica 100 obrad Senatu RP. Donald Tusk nie zaszczycił uroczystych obrad swoją osobą. Czasu jednak mu nie brakowało na kolejny durnowaty wpis na TT. „Jeszcze coś ukradną, jeszcze będą kąsać, ale w powietrzu czuć już ten przykry zapach. PiS w stanie rozkładu.” – pisze Tusk zapominając o fakcie, że to jego ministrowi Sławomirowi N prokuratura stawia zarzuty korupcyjne. Język, jakiego do tego używa jest językiem niegodnym ewentualnej przyszłej głowy państwa, ale on zapewne jest z siebie zadowolony.

  Internauci, którym rozsądne myślenie jest obce przyklaskują Tuskowi. No cóż, krótkowzroczność jest naszą cechą narodową. Ludzie zapominają o Nowaku, spotkaniach cmentarnych i ucieczce Tuska do Brukseli, a także jego resetowi w stosunkach z Rosją.

  Na uwagę zasługują komentarze tych, którzy intencje Tuska znają. Europoseł Bogdan Rzońca pisze: „Reset z Moskwą wyszedł bokiem UE! Pan wtedy był ,,król Europy”! Tarcze antyrakietową pan porzucił , wojsko polskie likwidował…,,poeta pamięta…”. „A w to wierze. Pan musi znać ten zapach z czasów kiedy w kryzysie była PO, a pan ewakuował się na ciepłą posadę do Brukseli.” – dodaje pani Pola. „Jaki mamy program w PO chcielibyśmy się dowiedzieć.” – pyta Tony.

  No właśnie. My także jak Tony czekamy na program PO. Czy zawiera on się w postach Tuska na TT? Jeśli tak, to z przerażeniem myślimy o jego powrocie do steru władzy. To będzie premier w krótkich majteczkach, a lekarze specjaliści będą mieli ręce pełne roboty.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap