back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Powrót „Rudego” – giełda w dół

  Nie milkną echa po niedzielnym wiecu na Placu Zamkowym w Warszawie. Dworują sobie nawet maklerzy giełdowi na forum gazety „Bankier”. Na tym forum akurat najmniej spodziewalibyśmy się polityki, ale jednak i panowie w garniturach czasami robią sobie przerwę i omawiają obecną sytuację w kraju nie mają wątpliwości, jak pisze jeden z nich: „Powrót „Rudego” powoduje spadek na Giełdzie Papierów Wartościowych”. Wydawać by się mogło, że ta grupa, to elektorat Tuska, jednak chyba nie do końca, bo poczuli się tak, jakby Donek nie wierzył w ich inteligencję i po niedzielnym wiecu tak komentują: „A „Rudy” mógłby coś zrobić dla Polski. Siedzieć cicho!!!”. Kolejny gracz giełdowy przypomina sobie głos Aleksandra Kwaśniewskiego i dzieli się nim z innymi uczestnikami forum: „Alex Kwaśniewski mówił, że to mściwy lis”.

  Wiec oceniają także dziennikarze. W internecie hula fragment audycji „Kanału Sportowego”, w której redaktorzy Robert Mazurek i Krzysztof Stanowski kręcą bekę z niedzielnego tuskowego spędu, jeszcze przed jego zaistnieniem. „Czytałem, że znowu wychodzimy z Unii Europejskiej. To jest 14 wyjście w ciągu dwóch tygodni, czyli codziennie jedno” – oblicza Krzysztof Stanowski. „Moim zdaniem za surowo. Co drugi dzień. W piątek wyjdziemy i w sobotę będzie wolne, ale w niedzielę znowu wyjdziemy, bo Donald Tusk zwołał wiec w Warszawie” – odpowiada mu Robert Mazurek. Miejsce spędu też zostało rozszyfrowane przez dziennikarzy. Wg Roberta Mazurka ma ono swoją magię, bo: „Jakby państwo np. chcieli założyć jakąś partię i zrobić masową, wielotysięczną demonstrację, to jest znakomite miejsce w Warszawie. Tam przyjdzie 1000 osób (…) i masz pełen Plac. A jak nie, to dobierze się z tych, którzy akurat przechodzili”. Krzysztof Stanowski postanowił docisnąć kolegę swojego kolegę, pytając czy wychodzimy z Unii Europejskiej, na co Mazurek odparł: „Ja nie wychodzę, a Donald Tusk jest tam po uszy, więc on też nie wyjdzie”.

  „Kanał Sportowy” mimo aktywności Tuska ma się dobrze, a i wspomniani dziennikarze także. Mamy zatem prośbę do Tuska w imieniu graczy giełdowych parafrazując ich słowa: „Siedzieć cicho!!!”, bo Twój powrót, to „spadek na Giełdzie Papierów Wartościowych”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com, bankier.pl
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap