back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Powrót zakupów na zeszyt?

  Dziś odbywa się jakaś operatywka Platformy Obywatelskiej. Członkowie tej partii dzielą się złotymi myślami ich przewodniczącego Donalda Tuska za pomocą mediów społecznościowych. Być może transmituje ten fakt TVN24, ale ten przycisk kanału na pilocie razi nas prądem, zatem możemy tylko liczyć na przekazy z tablicy Twittera.

  Maciej Lasek, najwierniejszy ówcześnie wyznawca Donalda Tuska cytuje na TT słowa swojego przywódcy: „Przywrócimy państwo, które daje ludziom żyć tak, jak sobie zaplanowali i wymarzyli. Państwo, które będzie gotowe – w sensie logistycznym, finansowym – do pomocy, kiedy ona jest niezbędna.”. Zamyśliliśmy się nad sensem wypowiedzianych słów. Skoro Donald Tusk chce przywrócić, to jasnym jest, że: wiek emerytalny zostanie podniesiony, zlikwidowane zostaną wszystkie programy społeczne w tym 500+ oraz 13 i 14 emerytura, podniesiony zostanie podatek VAT, nasi włodarze będą chodzili na pasku Kanclerza Niemiec, otworzymy ramiona na wpływy z Rosji, a nasi ministrowie ważne dla państwa sprawy będą załatwiali na cmentarnych alejkach.

  Entuzjazmu nie widać także wśród obserwujących konto Macieja Laska. Ten come back nie przypadł im do gustu. Starają się ostudzić radość pana Laska i piszą: „Drogi Panie Macieju, ja już teraz żyję jak chcę i nie chcę inaczej.” – komentuje wpis Laska pani Dorota. „Na pewno nie dasz rady dać mi takiego życia jakie mam teraz merkelowy sługusie” – dodaje pan Maniek. „On już nam pomógł w zakupach na zeszyt” – przypomina pani Grażyna.

  Dodamy też coś od siebie. Nie marzymy o pracy do 70 roku życia, a rozmowy naszych ministrów wolelibyśmy obserwować na tle ich gabinetów, a nie wśród miejsca spoczynku naszych bliskich.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap