back to top
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Powyborcza ekonomia opozycji

  Kołowrotek powyborczy. Jak domniemywaliśmy Platforma Obywatelska będzie chciała ciąć wszystkie przywileje uzasadniając ten ruch dziurą w budżecie, którą zostawia jej Prawo i Sprawiedliwość. Ktokolwiek uwierzył w ich socjalną twarz był zaślepiony tą formacją. Dzisiaj ta PO musi tworzyć rząd z socjalnie nastawioną Lewicą i zaczyna się ból tyłka, bo np. politycy Razem czytaj i słuchają ekspertów i to na dodatek ze zrozumieniem.

  Magdalena Biejat z Partii Razem nie chce rezygnować ze swoich obietnic wyborczych dla widzimisię PO. Powiedziała w „Radio Zet”: „Z jednej strony słyszymy opowieści posłanki Leszczyny, że jest jakaś dziura Morawieckiego w budżecie i nie da się rzeczy zrobić i nie słyszę żadnej kontry ze strony liderów”. Cóż, trudno w opowieści polonistki Leszczyny uwierzyć. Trudno tym bardziej, że chociażby na łamach Gazety Wyborczej Hubert Stojanowski, partner Xelion, Polska Sieć Ekonomii pytany, czy PiS zostawia finanse publiczne w ruinie odpowiedział: „Nie widzę nic, co potwierdzałoby taką tezę (…) PKB rośnie i odnosząc wszystko do niego nie ma ruiny. (…) Daleko nam do poziomów np. z lat 2009-2010, gdy przekraczał on 10 %.”

  Pani Leszczyna na platformie „X” poucza swoją opozycyjną koleżankę, bo przecież daleko jest jej do czytania ze zrozumieniem opinii ekspertów, choć jest polonistką. Właściwie nie wiedzieć czemu została główną ekspertką od ekonomii w PO. Być może stało się tak za sprawą faktu, że idąc do kasy w Supermarkecie, pani Leszczyna rozlicza się z kasjerką co go grosza, nawet gdy ta nie ma tego grosza do wydania.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com/radio zet

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap