back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Praktyczna lekcja dla malucha

  Bieżące wydarzenia przywołały wspomnienia naszego portiera pana Janka. Przy porannej kawie opowiadał nam, jak w zamierzchłych czasach przez Polskę przejeżdżał Wyścig Pokoju. Gdy trasa przebiegała przez rodzinną miejscowość pana Janka, a zdarzyło się tak trzy razy, w szkole były ferie. Wszystkie dziatki musiały uzbroić się w chorągiewki i stać na trasie przejazdu kolarzy, by przez ułamek sekundy pokibicować Szurkowskiemu lub Szoździe. 80 % młodzieży średnio interesowało się kolarstwem, ale karnie stawiało się na stanowisku i ochoczo majtało papierową flagą.

  Wspomnienia pana Janka wywołały ostatnie krajowe doniesienia. W Polskę bowiem ruszył Tour de Konstytucja, obwoźna impreza firmowana przez KOD, Strajk Kobiet, zbuntowanych sędziów. Tour pod patronatem jeszcze urzędującego Rzecznika Praw Obywatelskich, Adama Bodnara. Wczoraj „wyścig” przejeżdżał przez Dobczyce w województwie małopolskim.

  Na plac, gdzie „wyścig” miał swój przystanek tłum nie przybył, zatem o frekwencję postanowiły zadbać panie z okolicznych przedszkoli i szkół podstawowych. Lider touru, sędzia Żurek zaopatrzył młodszą młodzież w chorągiewki a wychowawców w egzemplarze konstytucji. Ponadto dzieci mogły wysłuchać cennych uwag na temat turystyki aborcyjnej.

  Lekcję wychowania seksualnego, ufundowaną przedszkolakom przez sędziego Żurka, jego koledzy z KOD nagrali i puścili w obieg, aby mogły z niej skorzystać maluchy, które nie znajdą się na trasie przejazdu. Niestety brakiem zrozumienia dla działań wychowawczych organizatorów „Tour de Konstytucja” nie zrozumiał minister Czarnek. W rozmowie z wpolityce.pl grzmi: „To jest skandal. Natychmiast zainterweniuję. To obrzydliwy skandal, który będę wyjaśniał. Użyję wszystkich narzędzi, które ma do swojej dyspozycji minister edukacji i nauki. Kurator oświaty natychmiast będzie podejmował czynności w tej sprawie”.

  Minister jest jakiś niedzisiejszy. Pewnie chciałby, by panie przedszkolanki zaprowadziły dzieci do lasu, by uczyć odróżniać gatunki drzew, a przecież dzieci teraz szybciej dorastają i tematyka poruszona przez sędziego Żurka już bardziej praktyczna, a lasy i tak wyginą.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by: KOD/facebook/theoniondaily

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap