back to top
poniedziałek, 17 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Praktyki szefów TVN – albo wesele albo do Biedry

  Tu i tam wielka polityka, a gdzieś z boczku rozgrywają się zwykłe ludzkie sprawy. Nie tak dawno pożegnaliśmy się z panem Miszczakiem, który po dekadach opuścił TVN. Ponoć zrobił to sam z siebie, bo ma inny na siebie pomysł, bo chciałby spróbować czegoś innego. Discovery, były już pracodawca, milczy, bo zapewne z tym się zgadza. Gdzieś jednak w kuluarach tego odejścia słychać pogłoski o mobbingu Miszczaka. Ale po co Discovery problem z wyjaśnianiem tej informacji. Lepiej udawać, że z Miszczakiem było wszystko ok i to tylko jego plany stały za pożegnaniem z Discovery.

  Jeśli jednak pogłoski były faktem, to ryba psuje się od głowy. Na sumieniu innych rządzących w TVN też są grzeszki podobnej materii. Na TT trafiliśmy na taki oto wpis: „Elżbieta W. szefowa grafiku w TVN i przez lata moja bezpośrednia przełożona nadużyła swojego stanowiska by zmusić 2 operatorów kamer by sfilmowali ślub i wesele jej córki. Na jakim sprzęcie było filmowane? Czy operatorom zapłaciła czy była to forma wymuszonej łapówki? To ta sama Elżbieta W. gdy zwracałem uwagę na warunki, czas i firmę pracy odpowiadała, że jak mi się nie podoba to mogę iść do Biedronki albo że na moje miejsce czeka 10.” – napisał pan Kamil, który chyba już jest byłym pracownikiem TVN.

  Discovery udaje, że Miszczak odszedł na własną prośbę i zapewne będzie bronił swojej szefowej grafiku, bo to już za czasów szefowania TVN-owi, odbywał się ślub córci pani Eli. Pierwszy taniec pary młodej będzie teraz można nominować do jakiejś nagrody dziennikarskiej za zdjęcia, nagrodę odbierze osobiście szef Discovery. Jak się nie podoba, to na kasę do Biedry.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.
  źródło: twitter.com

  photo: domena publiczna/twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap