piątek, 2 czerwca, 2023
spot_img
More

  Najnowsze

  Premier odkrywa kłamstwa stand-upera

  Doceniamy poczucie humoru, bo sami mamy go w nadmiarze. Politycy powinni być niby poważni, ale dlaczego nie mieliby od czasu do czasu poprawić nam nastrój. Niektórzy z nich bawią nas swoimi występami publicznymi w roli stand-uperów zwłaszcza gdy opuszcza ich pamięć. Niektórzy bawią nas upubliczniając amnezję tych pierwszych.

  Poważny na co dzień premier Mateusz Morawiecki też potrafi bawić publiczność zgromadzoną na portalach społecznościowych i obserwujących konto premiera. Dziś ubaw mają po pachy, bo premier zamieścił film, który obnaża hipokryzję kabareciarza Tuska. Film z występami Tuska bawi, a Morawiecki opatruje go wstępem: „W polityce liczy się wiarygodność. Niektórym, mimo upływu lat, wciąż jej brakuje…”.

  scenariuszu znajdujemy przeciwstawne deklaracje Tuska.
  1. „Ja nigdy nie mówiłem, że mur nie powstanie” – „Nikt tego muru nie zobaczy”
  2. „Ja pierwszy zaproponowałem Norwegom prace nad Baltic Pipe” – „May ważne kontrakty rosyjskie, to wiadomo, że my tego norweskiego gazu nie potrzebujemy”
  3. „Wydobywanie polskiego węgla nie jest problemem” – „Odejście od paliw kopalnych, to nie jest coś, co jest takim poświęceniem Polaków”
  Itd. Itd. Warto odwiedzić profil premiera.

  Czyje poczucie humoru kupią wyborcy? Tego co kłamie, czy tego co kłamstwa obnaża?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: facebook/Mateusz Morawiecki

  photo:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap