back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Premierka wpatrzona jak w obraz

  Aby gwiazda Twoja świeciła niezmiennie musisz otaczać się głupszymi od siebie. To nie jest nic odkrywczego. Prawidło znane od wieków. Posługuje się nim nieustannie Donald Tusk. Oprócz tej zależności jest jeszcze inna. Koniecznie należy otaczać się pochlebcami. W tym także celuje szef Platformy Obywatelskiej. Obie cechy tła Donalda Tuska miała Ewa Kopacz. Teraz pałeczkę przejęła Izabela Leszczyna.

  Jak donosił niedawno portal „onet.pl”: „O ile – jak słyszymy – Tuska raczej nie martwią prezydenckie ambicje Trzaskowskiego, o tyle ewentualne premierowskie już tak. Być może właśnie dlatego krążą plotki o forsowaniu przez lidera PO Izabeli Leszczyny na szefa rządu po ewentualnym odsunięciu PiS od władzy”. Ta informacja spowodowała wiele uciechy w internetowej przestrzeni. Dziennikarze zarówno lewej jak i prawej strony, jako najczęstszym komentarzem na tę informację reagowali umieszczeniem ikonki małpki przesłaniającej rękoma twarz. Joanna Niziołek z „Wprost” była bardziej bezpośrednia i umieściła GIF pękającego ze śmiechu faceta.

  Reakcje dziennikarzy nas nie dziwią. Polonista Leszczyna nadaje się na premiera, jak nasza Naczelna na kosmonautę. Jedno trzeba jej przyznać, że słuch ma dobry. Podsłuchuje Lewicę i Koalicję Polską, a później ich pomysły „sprzedaje” jako swoje. To zapewne podoba się Tuskowi, który jest przekonany, że to wynik ponadprzeciętnej zdolności polonistki do ekonomii. No i jeszcze to jej wpatrzenie w swojego lidera. W ostatnim wywiadzie dla „Radia Zet” Leszczyna nazwisko Tuska wymieniła więcej razy niż „Wiadomości” w telewizji Publicznej. Z tym wyjątkiem, że Leszczyna gloryfikowała swojego wodza w przeciwieństwie do publicznych mediów.

  Mamy życzenie do złotej rybki. Jeśli może niech sprawi, by PO nie wygrała wyborów, a pani Leszczyna dołączyła do pani Kopacz w Parlamencie Europejskim. Tusk będzie musiał wtedy sprostać aspiracjom Trzaskowskiego.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: onet.pl

  photo:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap