back to top
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „Profesjonalista” od bezpieczeństwa

  Nasza tablica „Dobrych uczynków” opozycji na rzecz Prawa i Sprawiedliwości się zapełnia. Przy okazji budowy zapory z obwodem kaliningradzkim przybyło kilka nazwisk i wypowiedzi polityków głownie Platformy Obywatelskiej. Szerzej omawiane na kontach społecznościowych i w mediach były słowa Janiny Ochojskiej, która powiedziała tak: „Czy Pan i rząd PiS zostaliście pozbawieni rozumu? Wydaliście 1,6 mld zł na „zaporę” na granicy PL-BY po to żeby mieć furtki do dalszego łamania prawa, na pushbacki a teraz chcecie zbudować następną? Przestrzegajcie prawa i procedur. To tańsze i skuteczniejsze.” Nie tracimy czasu na komentowanie słów pani Ochojskiej, bo jej zdolność rozumienia czym jest bezpieczeństwo naszego kraju jest wysoce zaburzona. Ponadto nigdy nie zajmowała się tym tematem profesjonalnie.

  Profesjonalnie bezpieczeństwem Polski zajmował się zaś pan Tomasz Siemoniak, który za czasów rządów PO-PSL był Ministrem Obrony Narodowej. Jego piastowanie tego stanowiska będziemy kojarzyli głównie z rozbrajania Polski. Pamiętać będziemy likwidację jednostek wojskowych ze wschodniej Polski i przenoszenie ich na zachód. Można mieć wrażenie, że pan Siemoniak chciał nas chronić przed zachodnią Europą. Dzisiaj ten sam pan Siemoniak, krytykuje zaporę na granicy polsko-rosyjskiej przy obwodzie kaliningradzkim. „Zaniepokojony wyścigiem premiera i wicepremiera Sasina, z których każdy niezależnie od siebie podjął budowę elektrowni atomowej już dziś o 8 rano wicepremier Błaszczak zdecydował o budowie zapory na granicy z obwodem królewieckim. Co wymyślą wicepremierzy Gliński i Kowalczyk?” – trywializuje Siemoniak.

  Za nasz komentarz do słów Siemoniak niech będą słowa Łukasza Pawłowskiego: „Lekceważenie tematów bezpieczeństwa przy jednoczesnym braku własnej koncepcji może opozycje strasznie dużo kosztować w wyborach…”. Słowa pana Siemoniaka lądują na naszej tablicy „Dobre uczynki”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: domena publiczna/twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap