back to top
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Przedszkole

  W naszym przedszkolu fajnie jest. Opozycyjnym przedszkolu. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej, na której ogłoszono kolejne obostrzenia z uwagi na szalejącą zarazę, premier Morawiecki apelował do opozycji. Przez wiele miesięcy walki z pandemią rząd mógł się przekonać, że na wsparcie opozycji liczyć nie może. Apel premiera dotyczył zatem prośby, by przynajmniej nie przeszkadzali. Naszej opozycji daleko do brania przykładu np. od posłów izraelskiego knesetu. Znamy sceny bójek w izraelskim parlamencie, które obiegły światowe media. Jednak, gdy pandemia zagroziła bezpieczeństwu obywateli wszystkie partie połączyły siły i w pełnej zgodzie wspierali rząd. Nasza opozycja jeszcze ręce trzyma na wodzy, ale uprzykrza każdy dzień polskim rządzącym. Polacy nie doczekają się opamiętania, choć kilka miesięcy liczyli na solidarność w obronie ich zdrowia.
  Przekonanie opozycji, że ich działania są słuszne podsycają tzw. niezależne media.

  Opozycyjne przedszkolaki broni na TT dziennikarka TVN24, Katarzyna Kolenda-Zaleska: „Premier Morawiecki ogłasza plan walki z pandemią czy z opozycja?”. Tak, tak, prośba premiera o nie przeszkadzanie była jak prawy sierpowy wymierzony prosto w opozycyjną głowę. Nieboraczki prawie zbierają zęby z podłogi, a cały skład przedpołudniowej obsady TVN24 szlocha patrząc na ich nieszczęście.
  Nie doceniła jednak redaktor Kolenda naszych opozycyjnych zuchów. Żeby wzbudzić większą litość wśród rodaków dołączyli własne lamenty, jak bardzo czują się pokrzywdzeni. Dariusz Joński pisząc tweeta zapewne zalewał się łzami, bo pomylił istotę chaosu, który on w Polsce wprowadza: „Premier Morawiecki zamiast przedstawić pomysł na skuteczną walkę z koronawirusem opowiada, że winna jest opozycja. To ma przykryć chaos rządu.”.
  Może jesteśmy zbyt surowi dla polskiej opozycji? Może oni by chcieli pomóc tylko nie wiedzą jak, a frustracja z tego powodu rośnie. Podpowiedzieć postanowiła posłanka Jadwiga Emilewicz, która jest wolontariuszką w szpitalu tymczasowym: „Proponuję opozycji, by zamiast krytykować rząd wykorzystała czas i energię, by zrobić coś pożytecznego. Mogę podsunąć parę pomysłów. Zachęcam wpływowego polityka Unii Europejskiej @donaldtusk aby zareagował w spr dostaw szczepionek, a polskich kolegów z opozycji do większej troski o zasady bezpieczeństwa”.
  Czy posłuchają? Mamy wątpliwości. W opozycyjnym przedszkolu preferencyjne jest wychowanie bezstresowe.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap