back to top
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Przekop Mierzei Wiślanej zachwyca i skłóca opozycję

  W studio TVP Info polityk Platformy Obywatelskiej nie jest w stanie wydusić z siebie tego, że Przekop Mierzei Wiślanej jest dobrą i skończoną przez rząd PiS inwestycją. Dziennikarka stara się dociec jest za czy przeciw. Niestety nie może się doczekać, bo polityk krąży. Inwestycje strategiczne, które wychodzą obecnie rządzącym są nie do przełknięcia przez PO, a co za tym idzie słowa pozytywnego nie można się od nich doczekać. Gdyby zrobiła to natura, tak jak chciała prawdziwa prezydent Kidawa-Błońska, to może jakieś słowo łaski wyszłoby z ust polityka PO. Jednak to nie natura, a decyzje rządu PiS spowodowały, że przekop jest, zatem trzeba kluczyć, a jak się da, to wmówić, że to dzięki PO przekop zaistniał.

  Nie każdy polityk opozycji ma tak zaciśnięte gardło, jak politycy PO. Waldemar Kuczyński na twitterowym koncie zamieszcza piękne zdjęcie podświetlonej infrastruktury w Elblągu i chwali inwestycję: „Piękne zdjęcie przekopu Mierzei Wiślanej. Nie da się zaprzeczyć, nawet gdyby się bardzo chciało, bo to pisowski pomysł. Skoro już jest to spróbujmy ją polubić, może się przyda, choćby po to by nie prosić Kacapów. No i wygląda ślicznie.”. Oczywiście na Kuczyńskiego spadło wiadro pomyj, bo jak mógł pochwalić inwestycję PiS. Monika Mesuret wyzłośliwia się w komentarzu: „Może od razu polubmy PiS, skoro już jest”. Waldemar Kuczyński postanowił odpowiedzieć Moniczce: „Pani wpis to ilustracja wymóżdżenia, które wojna cywilna w Polsce robi PO OBU STRONACH. Napisałem, że przekop jest, że wygląda ślicznie i ma ważną korzyść. I zostałem prawie żołnierzem PiS. Mam tego dość! Są sprawy o które z PiS walczę i o które nie walczę. O Mierzeję nie walczę.”

  Przez ten przekop opozycja będzie sobie wymierzała policzki, a my chwalimy zakończoną inwestycję.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: Michał Czacharowski/twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap