back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Przeprosił czy nie przeprosił?

  Przeprasza, czy nie przeprasza? Tomasz Lis naraził się redaktorowi Bogdanowi Rymanowskiemu z Polsat News okładką, gdy jeszcze piastował stanowisko redaktora naczelnego Newsweeka. Pan Bogdan Rymanowski miał jaja i postanowił redaktora Lisa pozwać. Spór miał się skończyć w sądzie, ale redaktor Rymanowski wolał ugodę. Dzisiaj czytając wpisy Tomasza Lisa na Twitterze zapewne ma wątpliwości, czy słusznie uczynił.

  Ugoda maiła zapewne spowodować, by Tomasz Lis przeprosił redaktora Rymanowskiego. Jednak z oświadczenia opublikowanego w mediach społecznościowych nie wynika, by Lis przepraszał, a jedynie jest mu przykro. Można zapytać za co mu przykro? Jakąś dwuznacznością z tego oświadczenia bije. Mało tego, redaktor Lis „przykre” oświadczenie poprzedził wyjaśnieniem: „Wyjaśnienie: W ramach gruntownego porządkowania moich spraw uznałem za racjonalne i pożądane zamknięcie niepotrzebnych frontów i skoncentrowanie się na tym co ważne. Stąd przystałem na proponowaną mi ugodę z Bogdanem Rymanowskim. Lepsza ugoda niż wieloletni spór sądowy.”

  Z wyjaśnienia Lisa wynika jednoznacznie. Nie czuję się winnym, jakieś brednie wypiszę w internecie o przykrości, a nie będę musiał się włóczyć przez lata po sądach i przegrać jakąś nie małą sumkę na cele charytatywne. Panu Rymanowskiemu ugody współczujemy.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: domena publiczna/twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap