back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Przy winku i cygarku

  Poseł Marek Sawicki chyba jest niedoinformowany. W rozmowie z Adrianem Klarenbachem w Polskim Radiu twierdził, że PSL jest bytem samodzielnym i nie przewiduje wspólnego startu z PO w ramach łączenia opozycji. Wystarczy jednak spojrzeć na wczorajsze wpisy na TT panów Tuska i Kosiniaka-Kamysza, aby stwierdzić, że pan Sawicki jest w błędzie.

  Wpisy włodarzy PO i PSL pojawiły się o tej samej godzinie. Wpisy o podobnej charakterystyce. W treści straszenie Polaków, a ostatnie słowo pisane dużymi literami. U Tygrysa „BANKRUCTWO” u Słońca Peru „GŁUPCY”. Wieczorna godzina obu wpisów pozostawia wrażenie, że przy cygarku i winku panowie coś sobie ustalili i telefoniki poszły w ruch.

  Wracając do treści obu tweetów. Pan Władysław skupił się na wysokich ratach kredytu. I kolejny raz wtopa. Tygrys zapomniał, a uważni czytelnicy jego wpisów nie zapomnieli, że jeszcze przed chwilką szef PSL ganił prezesa Glapińskiego, że ten nie podnosi stóp procentowych. Jak szef NBP to zrobił, to optyka Władzia się zmieniła.

  Donald Tusk, jak na szefa opozycji przystało w swoim tweecie porusza więcej wątków. Pisze o wyższych ratach kredytu, składkach zdrowotnych, prądzie i gazie i ani słowa o wyższych mandatach za pirackie rajdy po polskich drogach. Czyżby ta zmiana cieszyła się aprobatą szefa PO?

  Panowie są słabo zorientowani w zdolnościach rodaków do kojarzenia. Ten duecik nas nie dziwi. Podobnie nie zdziwi nas fakt, który zapewne będzie miał miejsce w przyszłości, czyli startu ze wspólnej listy. Panu Markowi Sawickiemu współczujemy braku elementarnej wiedzy na temat planów jego szefa.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap