back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „Przyjaciele”

  Zasiedliśmy wczoraj przed telewizorem w oczekiwaniu na krwawe sceny. Obiegiem bowiem przez wszystkie portale społecznościowe była rozsyłana wiadomość, że przed kamerami szczepić się będą nawzajem marszałek Grodzki z Koalicji Obywatelskiej z marszałkiem Karczewskim z PiS, poseł prezes Kosiniak-Kamysz z PSL i wiceminister zdrowia z PiS Waldemar Kraska, a także były minister zdrowia z rządu Leszka Millera, Marek Balicki i były minister zdrowia z PiS Konstanty Radziwiłł. Mieliśmy pewność, że żaden z filmów grozy ulubionego przez nas Netflixa nie będzie konkurował z serialami, które dnia wczorajszego wyemitowały wszystkie stacje telewizyjne, ponad podziałami.

  Oczami wyobraźni widzieliśmy klatki z najbardziej kasowych horrorów. Igłę wielkości rury wydechowej wbijającą się wątłe ramię marszałka Grodzkiego. Tryskającą, jak strumień z potoku, krew z przebitej tętnicy marszałka Karczewskiego. Omdlewającego Kosiniaka-Kamysza na widok strzykawki wielkości wiertarki w rękach ministra Kraski. Przerażenie w oczach Kraski na widok nagle wyrosłych kłów Kosiniaka, którymi miał wykonać iniekcję. Cieknący pot po czole Balickiego na widok „instrumentu” do szczepienia w drżących rękach Radziwiłła. Radziwiłła cuconego metodą usta usta przez siostrę Basen, po zastrzyku wykonanym przez dr Kildera-Balickiego.

  Niestety jesteśmy rozczarowani. Wyemitowane w TVN24, POLSAT, TVP seriale przypominały ulubiony przez wszystkie nacje serial „Przyjaciele”. Wszystko za sprawą przepisów. Naszych bohaterów szczepiła wykwalifikowana kadra pielęgniarek i pielęgniarzy. Panowie zaś byli tak koncyliacyjni, że brakowało nam tylko zawarcia między nimi związków, jak we wspomnianym sitcomie.

  Marszałek Grodzki wystąpił w koszulce WOŚP, a marszałek Karczewski obiecał wesprzeć orkiestrę. Doktor Balicki opisywał wrażenia, jako ukłucie komara, a wtórował mu wojewoda Radziwiłł. Prezes Kosiniak-Kamysz i minister Kraska wymieniali się uprzejmościami i korzystali z jednej leżanki dla pozostawienia marynarki na czas szczepienia.

  Tak przyjemnie wczoraj było w tej szczepiennej polityce, że przez chwilę zastanawialiśmy się, czy przed iniekcją panowie nie chlupnęli sobie czegoś rozweselającego. My też tak chcemy i już się doczekać nie możemy szczepienia. Jest bowiem szansa na rozejm z wyśmiewanymi przez nas graficzkami.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: polstanews.pl, tvn24.pl, tvpinfo.pl
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap