back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Pseudo babcia

  Opozycja i sprzyjającej jej media wykreowały ją na bohaterkę. Mowa tu o tzw. „Babci Kasi”. Rafał Trzaskowski, mer Warszawy, tak się zakochał w tej prymitywnej osobie, że nominował ją na „Warszawiankę Roku”. Wstyd, że obok tak zasłużonej osoby jaką jest niewątpliwie Powstanka Warszawska, Wanda Traczyk-Stawska. Kamień nam spadł z serca, gdy ta ostatnia została uhonorowana.

  Ciekawi byliśmy jak długo potrwa ten zachwyt nad „babcią Kasią”, której miano babci się zwyczajowo nie należy, gdyż nie posiada ona wnuków. Jak długo opozycja będzie wykorzystywała do swoich celów, tę chyba „nieszczęśliwą” osobę? Czy kiedyś się przebudzi? Ten czas jednak nastał. Na razie tylko po skrajnie lewej stronie sceny opozycyjnej, ale jednak coś w tym temacie drgnęło.

  Anna Maria Żukowska na swoim twitterowym koncie napisała: „Mam prośbę: nie róbcie z osoby, która jest agresywna, prymitywnie lży i bije ludzi, bohaterki. Ja nie chcę być kojarzona z osobą, która podchodzi do policjantki tylko po to, by jej wykrzyczeć „Ty stara kurwo liżesz dupę Kaczyńskiemu” oraz okłada ludzi kijem od flagi. Ktoś to musi powiedzieć, bo cała „moja strona” się boi: wykreowaliśmy-my, politycy, zapraszając ją m. in. na wysłuchanie w Senacie razem z Adamem Bodnarem o prawach człowieka, oraz media-Babcię Kasię na opozycyjną ikonę demonstracji. Ale po ostatnich jej zachowaniach czas rzec #notinmyname. Dlatego trzeba w pewnym momencie powiedzieć: stop. Szanowna Pani, nie akceptujemy Pani metod i zachowania. Nie można się poddawać jakiemuś wewnętrznemu cenzorowi, który mówi „No ale ona też jest przecież przeciw PIS”. I co z tego, skoro robi rzeczy nieakceptowalne.”

  Cieszymy się z otrzeźwienia posłanki Lewicy. Kolejny ruch należy do reszty opozycji, by potępić i lekceważyć zachowania pseudo babci. Niestety śledząc opozycyjne media mamy wrażenie, że nigdy to nie nastąpi.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by: onet.pl

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap