back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Qń odlatuje

  Roman Giertych wyzdrowiał. Ozdrowieniec zapowiedział też powrót do polityki. Będzie startował w wirtualnych wyborach na senatora w 2021 roku. Wirtualnie nim zostanie i będzie również wirtualnie szefował komisji, która będzie rozliczała obecnie rządzących.
  Jest szansa, że gdy te wirtualne wybory wygra, to powoła się także na marszałka wirtualnej izby wyższej. Jeśli tak się stanie, to jest duża szansa, że senatorowie będą mieli obowiązek noszenia mundurków.

  Samemu Romanowi wydaje się, że wybory 2021 roku staną się faktem. Wszystko to za sprawą jego wezwania do polskiego Majdanu. Przywódcami rewolucji będą sam Giertych, a jego pierwszą zastępczynią Marta Lempart z giermkiem Suchanow. Działania rewolucyjne trzeba będzie jednak poprzedzić negocjacjami pomiędzy przywódcą Romanem, a jego zastępczynią Marteczką, aby wyjaśnić słowa Giertcha sprzed kilku lat, gdy homoseksualizm przyrównał do faszyzmu. Gdy w rolę negocjatora wcieli się redaktor Tomasz Lis, będą one zakończone pełnym sukcesem. Wszak już na twitterowym koncie zapowiada zemstę Giertych pisząc: „Ostrzegałem kiedyś PiS-owcó, że Giertych jest mściwy. Potwierdza się.”.

  Gdyby ktoś tę zemstę Giertycha z Majdanem i wyborami w tle chciał łączyć z jego niejasnymi interesami i działaniami w tej sprawie służb, to bardzo się myli. Roman Giertych przeszedł wielką przemianę i stał się proeuropejski. Być może jest to efekt leczenia, które niedawno przeszedł poza granicami kraju o czym informował na łamach mediów społecznościowych. Kuracja sprawiła, że Roman zapomniał, jak w 2003 roku stał na czele antyeuropejskiej manifestacji w Warszawie, a w tle kołysała się kukła Róży Thun ówczesnej szefowej Fundacji Schumana.

  Podsumowując zapowiedzi Romana Giertycha posłużymy się cytatem z jednego z komentarzy na twitterowym koncie: „No patrz Pan, mocne zasłabnięcie spowodowane strachem powoduje spustoszenie umysłowe przejawiające się kompletnym wyautowaniem z logicznego myślenia. Qń odlatuje.”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap