back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Recepta na kryzys czy kryzysowa recepta

  Platforma Obywatelska walczy o odzyskanie elektoratu. Przepływa on bowiem wartkim strumieniem do Polski 2050 Szymona Hołowni. Przechodzą posłowie, senatorowie, radni i działacze. Coraz głośniej o nowych transferach w Krakowie.

  Taką przynętą do odwrotu uciekających miała być „Recepta na kryzys”. Klapa już na samym początku, bowiem receptę przedstawiał m.in. Sławomir Nitras. Nikt Nitrasa poważnie już od dłuższego czasu nie traktuje. Najczulsze ksywki posła Sławka to błazen i pajac. Innych nie będziemy wymieniali, bo musielibyśmy się posłużyć gwiazdkowym kodem. Nitras słynie z nadpobudliwości i nawet spokojny dotychczas marszałek Terlecki przegrywa z ADHD Nitrasa. Nawet obecność posłanki Leszczyny obok Nitrasa nie spowoduje byśmy mogli sobotnią receptę Platformy Obywatelskiej potraktowali z powagą.

  Rzuca nam się także w oczy inscenizacja. Pod logo Platformy Obywatelskiej stoi jej przewodniczący Budka, a tuż obok wyświetla się napis „Niepewna Przyszłość”. Już nic, ani Leszczyna, ani Budka, a tym bardziej Nitras nie muszą mówić więcej. Dla nas ten komunikat jest aż nadto czytelny. Ale żeby tak do własnej bramki? Jesteśmy pod wrażeniem samokrytyki.

  Platforma łaskawców obiecuje handlowe niedziele. Jednak, aby pań za kasą do siebie nie zrażać będą tylko dwie niedziele pracujące. To takie w stylu PO, chciałabym a boję się, ale z uwagi na fakt, że wolne niedziele w handlu są wymysłem PiS, to przepis choć troszkę trzeba torpedować. Przy okazji proponujemy powrót do loterii paragonowej, co to ją posłanka Leszczyna wymyśliła. Może samochód posłanki już wysłużony, a ma szczęście w grach losowych. Na polskich handlowych niedzielach skorzystają także nasi sąsiedzi zza Odry. U nich wszak handlu w niedzielę nie ma , a i towary u nas jakby przecenione.
  Nitras obiecujący kwotę wolną od podatku, to tak jakby już nasze portfele były lżejsze. Gdyby PO doszła do władzy zawsze będzie mogła ze zmiany zdania wytłumaczyć. Wytłumaczyć tym, że w dniu ogłaszania „recepty” jej poseł był na „wzmocnieniu”. Trudno będzie z tym polemizować.

  Poza osobą Nitrasa za wiarygodność PO niech świadczy wpis rzeczniczki PO, Anity Czerwińskiej na twitterowym koncie: „W kwestii podatków Platforma jest całkowicie niewiarygodna. Zawsze mówiła, że będzie obniżać podatki, a potem je podnosiła. Platforma podniosła Vat, składkę rentową, akcyzę, wprowadziła podatek miedziowy i zlikwidowała ulgę internetową dla większości korzystających”.

  Słowa rzeczniczki PiS niech będą przestrogą przed fundowaną nam receptą na kryzys wg Platformy Obywatelskiej.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap