back to top
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Romcio pakuje walizki

  Mecenasowi Giertychowi znudziło się ukrywanie w swojej rezydencji słonecznej Italii. Chciałby wrócić na łono Rzeczpospolitej. To może mu ułatwić wygrana Donalda Tuska. Ba, może nawet teka Ministra Sprawiedliwości mu się marzy. Zanim jednak do tego dojdzie nasz Romek ekscytuje się sondażami wyborczymi.

  W dniu dzisiejszym Romka obudził sondaż Political Changes. W tym sondażu nawet Agrounia się znalazła i osiągnęła 5,7%, mimo, że nawet 2% nie wie, że cos takiego istnieje. No, ale sondaż jest, jest i wpis mecenasa. „PiS już tonie” – napisał Giertych na twitterowym koncie i zaczął pakować walizki. Ponoć już nawet zarezerwował bilet lotniczy na listopad przyszłego roku.

  Internauci obserwujący konto Romcia komentują jego podekscytowanie. „Koń by się uśmiał” – pisze Pan Piotr. „Rżę ze śmiechu” – dodaje Jasio. „taaa od 2015 roku” – komentuje Pan Adam. „Upadek PiS według Romana Giertycha odcinek 3254” – zauważa Pan Marcin.

  Dzisiaj ukazał się inny sondaż, w którym PiS pływa, jak rekordzista olimpijski. Czy Pan Romcio już go widział i walizki lądują na pawlaczu?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap