back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Równoległe wszechświaty to jednak prawda

  Od wczorajszego wieczora zastanawiamy się, czy to polskie MSZ zarosiło do siebie na kawkę Ambasadora USA Marka Brzezinskiego, czy też Pan Ambasador sam się do MSZ na tę kawkę wprosił. To za sprawą wątpliwej przyjemności obejrzenia wczorajszej rozmowy Tomasza Lisa z naszym ulubionym mecenasem koniem, Romanem Giertchem.

  Pan Ambasador Brzezinski musi dbać o dobro działających na terenie Polski amerykańskich spółek. Dlatego mógł się zaniepokoić, że stacja TVN, należąca do koncernu Discovery została wrogo przejęta przez Prawo i Sprawiedliwość. Jest jego agenturą. Pan mecenas Giertych, jak zwykle dobrze poinformowany, wie bowiem, że za wyemitowaniem ohydnego reportażu o Św. Janie Pawle II, stała partia rządząca. Sam zaś arcybiskup Jędraszewski miał stacji TVN dostarczać materiałów kompromitujących polskiego papieża.

  Rechot internetu słychać zapewne w każdym zakątku globu. Sławomir Jastrzębowski z Salon 24 pisze na TT: „Z rozmowy panów wynika, że TVN jest na pisowskich usługach. Srogie tabletki milordzie”. Joanna Miziołek z Wprost pyta: „Ale że o co chodzi? Czyli to PiS dostarczył materiały TVN-owi?” i kończy ikonką małpki zasłaniającej oczy. „Te równoległe wszechświaty, to jednak prawda” – zauważa jeden z internautów.

  Kurtyna.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap