back to top
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Rozdwojenie TVN24

  Tuskowi się worek rozwiązał. Wspólnie z PiS chce przegłosować podniesienie kwoty 500+ do 800+, a jego ludzie tłumaczą pozytywną reakcję stopniem inflacji. To nie wszystko, czym chce obdarować społeczeństwo szef Platformy Obywatelskiej. Tusk pragnie zwiększyć także kwotę wolną od podatku, co wzbudziło ciekawość dziennikarza Salon 24 Sławomira Jastrzębowskiego, który tak pomysł Tuska skomentował na TT: „Tusk chce, żeby PiS podniósł kwotę wolną od podatku do 60 tys. zł. Kiedy PO zaczynała rządy wynosiła 3089 zł, kiedy kończyła 3091. 2 złote zmiany. 2 złote! Ja niestety pamiętam…”.

  Rozdawnictwo Tuska może nie spodobać się jego twardemu elektoratowi, który nie pochwala wspomagania rodzin 500+. Może być to dużym problemem dla króla Europy. Na ratunek Tuskowi postanowiła pośpieszyć stacja TVN24. W pierwszym materiale Faktów redaktor Knapik o propozycji 800+ prezesa PiS opowiadał, jako o szkodliwym rozdawnictwie, by po chwili redaktor Kolenda-Zalewska o propozycji Tuska na 800+ mówiła w tych samych Faktach mówiła, jako o słusznej i koniecznej rewaloryzacji świadczenia.

  Prawdziwy majstersztyk droga redakcjo TVN24

  .Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap