back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Rozszerzamy wniosek Żurka o brak zębów mądrości

  Do sprawy uzębienia sędziego Żurka nie mogliśmy się zabrać przez kilka dni, bo własne wypluwaliśmy ze śmiechu, gdy tylko o niej zaczęliśmy rozmawiać. Trzeba przyznać ma tupet. A może tu nie o tupet chodzi, a o wysokie stawki w gabinetach stomatologicznych. To jest jakiś pomysł. Wiemy bowiem, że stomatolodzy ograbiają nas od lat i nie ma na nich sposobu. Skoro nie da się wygrać ze stomatologami, to trzeba użyć innego fortelu i spróbować wygrać w sądzie kwotę potrzebną do naprawy uzębienia.

  Tak też pomyślał zapewne sędzia Żurek, który widocznie cierpi na brak funduszy na naprawę niezbyt okazałej szczęki. Faktycznie przydałaby się jakaś korekta. Widzimy to my, widzi to także sam sędzia Żurek i przy okazji sprawy, którą kilka lat temu wytoczył krakowskiemu sądowi o m.in. molestowanie, pełnomocnicy sędziego złożyli kilka wniosków dowodowych, by rozszerzyć roszczenia. Jeden z nich brzmiał: „Dopuszczenie dowodu z opinii biegłego stomatologa na fakt czy stan uzębienia powodowa mógł zostać spowodowany długotrwałym stresem, prowadzącym do ścierania uzębienia, a jeśli tak, to na fakt sposobu i kosztów odbudowy uzębienia powoda. Celem zabezpieczenia tego dowodu prosimy o pilne zlecenie badań u biegłego, gdyż W. Żurek musi obecnie dokonać interwencyjnej nadbudowy uzębienia startego patologicznie na skutek stresu”.

  I tak pyk i kasa na stomatologa już jest. Po co nadwyrężać budżet domowy skoro można nową szczękę załatwić sobie w sądzie. Sędzia Żurek o tym wie, a my i autor mema do naszej grafiki wiemy, że sędziemu Żurkowi zęby mądrości nie wyrosły. Może sędzia Żurek powinien rozważyć złożenie pozwu do sądu o tę niesprawiedliwość, którą zafundował mu organizm?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  żródło: niezalezna.pl

  photo: niewygodne komentarze

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap