back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Rząd ekspertów

  Gazeta Wyborcza nadal w formie. Po opublikowaniu konta prywatnej fundacji Mart Lempart, przewodniczącej Strajku Kobiet, aby pomóc odegnać widmo komornika plombującego prywatne mieszkania Lempart, przyszedł czas na reklamę. Gazeta na swoich łamach propaguje manifest Lempart i Suchanow, które już czują się wygranymi w najbliższych wyborach. Trudno dziwić się Gazecie Wyborczej wszak niewiasty już same siebie przekonały do swojego zwycięstwa, a dziennikarze GW, jako nieliczni wpuszczani na konferencje prasowe obu dam, zostali zapewne zahipnotyzowani. Już oczami wyobraźni widzą zleconka na ogłoszenia na całą stronicę, masowo składane przez kancelarię premiera. Za zleconkami podwyżka dla najgorliwszych dziennikarskich obrońców lemparcinej sekty.

  Owszem sekty, bo jak wiadomo od wieków, to sekty zazwyczaj karmiły nas kosmicznymi poglądami, nie mającymi nic wspólnego z rzeczywistością. Tak jest i z obiema paniami, które na szpaltach swojego dziennika wyznały: „Po PiS będziemy mieć tymczasowy rząd techniczny pod kontrolą obywatelską, nie partyjną. Rząd ekspercki, z bardzo ograniczonymi możliwościami i konkretnie określonym zadaniami”.

  Poluzowaliśmy wodze fantazji i widzimy premier Lempart, która na spotkaniach przywódców państw europejskich rozdawała będzie pamiątki z Polski w postaci zabawek wyprodukowanych przez jej fundację. Zamiast orderów obywatele będę dekorowani sztuczną biżuterią z tego samego źródła. Jak się przydarzy, że obywatelom rządy Lempart nie będą się podobały, to krótki tekścik z premierowskich ust: Wypie*dalać. Pani wicepremier Suchanow będzie odpowiadała za edukację. Edukację seksualną. Wszak ma w tym pewne osiągnięcia, gdyż na żywej materii tej dziedziny nauczała pana Margot. Za wszelakie służby odpowiadał będzie obecny doradca Lempart, Michał Boni. Ma już wprawę. Wie jakich forteli użyć, by dla interesu tajnych służb i ich pracodawców obywatel zaczął donosić na swych kolegów. Ministrem od równouprawnienia będzie ta panienka, której miejsce w ciele doradczym Strajku Kobiet odstąpił narzeczony. Paweł Kasprzak będzie szefem BOR-u. Nikt lepiej niż on nie będzie własnym ciałem chronił delikatnej osóbki pani premier.

  Entuzjazmu Gazety Wyborczej nie podzielają inni dziennikarze. Dominika Długosz z Newsweeka na twitterowym koncie, tak reaguje na przytoczone przez GW słowa Suchanow i Lempart: „Nie bardzo wiem co się dzieje w tej rzeczywistości, w której panie żyją, ale nie tak nie będzie.”.

  Może już czas wezwać ambulans?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: gazeta.pl, twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap