Rzecznik odpowiada: Penis Kijowskiego jest jak skała co potwierdza zły dobór reklam

0
1375
źródło By Lukasz2 (Own work) [CC0], via Wikimedia Commons

Mateusz Kijowski rozpoczął dyskusję na temat reklam zamieszczanych w internecie. Sprawa zainteresowała tysiące internautów poruszonych sprawą. Czy giganci którzy dostarczają content reklamowy opamiętają się w amoku?

Reklamy wyświetlane na portalu RP.pl w większości nawiązują do contentu erotycznego.

Wszystkie łóżkowe gadżety, portale erotyczne oraz serwisy z filmami dla dorosłych przewijają się przez portal narzucając czytelnikowi gorszące treści.

Człowiek-ikona Komitetu Obrony Demokracji spotkał się z negatywną reakcją przeciwników i hejterów którzy (prawdopodobnie na zlecenie rządu) podjeli próby ośmieszenia Kijowskiego.

Komentarze internautów uciął rzecznik Kijowskiego, który w dwóch zdaniach wyjaśnił dlaczego w tym konkretnym przypadku nie zadziałały kontekstowe reklamy google.

Mateusz ma penisa wielkiego i twardego jak skała. Poza tym korzysta z ciasteczek ale się nie zaciąga. – czytamy w oświadczeniu.

Czy Rzeczpospolita musi się utrzymywać z takich reklam?EDITPozdrawiam wszystkich komentujacych. Zwłaszcza tych, któ…

Opublikowany przez Mateusz Kijowski na 27 czerwca 2017

Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub nas na fejsbuku