back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Rzecznik PiS z PO ;)

  Dzisiaj zdaliśmy sobie sprawę, jak ważną personą jest rzecznik prasowy. Zwłaszcza jeśli jest to rzecznik prasowy partii. Dzisiejsze media rozpisują się o zmianach na tym stanowisku w Prawie i Sprawiedliwości. Właściwie jest to news od wczoraj, bo już w poniedziałek zajawka o tej historycznej zmianie pojawiła się na portalu TVP Info: „Dotychczasowa rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości Anita Czerwińska ma zająć ważne stanowisko w ministerstwie pracy. PiS szuka nowego rzecznika”.

  Dziś huczą o rzeczniku wszystkie media. Jak zawsze najlepiej poinformowana zdaje się być Joanna Miziołek z portalu „Wprost”. „Wprost spekuluje, kto może zostać nowym rzecznikiem i pisze: „najpewniej zostanie jakiś współpracownik Ryszarda Terleckiego”.

  Redakcja „Cebuli” postanowiła wszcząć własne poszukiwania nowego rzecznika partii rządzącej i metodą Joanny Miziołek zaczęła poszukiwać anonimowego informatora. Otworzyliśmy nasze notesy z telefonami i zaczęliśmy wydzwaniać, na kilka telefonów. Nawet graficzki włączyły się w tropienie osobnika, który podzieliłby się z nami najbardziej strzeżoną tajemnicą. Nasza praca nie poszła na marne. Wyśledziliśmy, przepytaliśmy i oniemieliśmy. Prezes PiS prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym „gadułą”. Już prawie wszystko dopięte na ostatni guzik jest tylko jeden szkopuł. Kandydat na nowego rzecznika jest członkiem Platformy Obywatelskiej. Jak dodać za „Wprost”, że związanym z marszałkiem Terleckim, to robi nam się ciekawa koincydencja. Nasz informator uspakaja. Ponoć panowie Kaczyński i Tusk już się w tej sprawie porozumieli.

  Czekamy na rozwój sytuacji. Szanowni Państwo, prosimy o zachowanie dyskrecji ;).

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: wprost, tvp info

  photo: domena publiczna/theoniondaily

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap