back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Samolot do Kabulu

  Panie i panowie posłowie opozycji, czas zacząć śledzić wszystkie portale społecznościowe polityków partii rządzącej, zwłaszcza premiera i członków jego rządu. Jak się nie ma na to czasu, to warto poprosić współpracowników. Po co tracić czas na strzępienie języka w internetowej przestrzeni, jak się nie ma pełnej wiedzy.

  Wpadkę zaliczył wczoraj prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Na twitterowym koncie napisał: “Samoloty po swoich współpracowników wysłali do Kabulu już Amerykanie, Niemcy, Brytyjczycy, Czesi i Słowacy. Jeśli rząd @pisorgpl nie umie pomóc naszym afgańskim przyjaciołom, niech zwróci się o wsparcie do innych państw. Nie wolno nam porzucić Afgańczyków na pewną śmierć!”

  Pan Prezes konta na fb zapewne nie ma i nie doznał objawienia wpisu premiera Mateusza Morawieckiego. Premier na swoim facebookowym koncie w dniu wczorajszym informował: “Polska nie pozostawia swoich sojuszników i przyjaciół w potrzebie. Stale monitorujemy sytuację w Afganistanie. Na moje polecenie wkrótce wylatuje pierwszy samolot do Afganistanu, który posłuży do ewakuacji osób wymagających naszej opieki. Operacja ta jest przygotowywana od wczoraj. Mam również apel do polityków i osób publicznych, aby nie wykorzystywały dramatycznej sytuacji w Afganistanie do nakręcania społecznych emocji. Naszym priorytetem jest obecnie zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim, którzy są związani z Polską na terenie Afganistanu, część z tych z działań musi z oczywistych powodów pozostać niejawna. Proszę o odpowiedzialność.”

  Wpis Kosiniaka-Kamysza został zauważony przez polityków PiS. Ci postanowili pana prezesa oświecić. “Rozumiem potrzebę komentowania, ale trzeba sobie jednak zdawać sprawę, że poważne sprawy załatwia się w ciszy, nie pogawędkami na TT.” – skomentował Radosław Fogiel, nawiązując do facebookowej informacji premiera. “Gdyby Pan miał na to wpływ, to zapewne publicznie podałby godzinę, miejsce startu i numer lotu samolotu do Kabulu. Jacy wy jesteście śmieszni.” – zauważył Jan Mosiński.

  Prosić o odpowiedzialność polityków opozycji, to jak liczyć na to, że w grudniu będą trzydziestostopniowe upały. Ta ich odpowiedzialność, to ten wpis prezesa PSL, bez zasięgnięcia wiedzy.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com, facebook.pl
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap