back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Senator Bury jak mały Palikot

  W niedzielę uważnie przyglądamy się programom publicystycznym, które serwują na różne telewizje. Programy z udziałem polityków, bo te najbardziej nas rozśmieszają. Rozśmieszają i tym, co można usłyszeć z ust pań i panów w większości posłanek, ale także różnych happeningów, które Ci nam serwują.

  W dzisiejszym happeningu brał udział senator Bury z Polski 2050 Szymona Hołowni. Wyczekał odpowiedniego momentu, by wręczyć prowadzącemu ogórka i z obrażoną miną wyjść ze studia. Właściwie nikt go nie zmuszał, by do niego przyjść, ale jak inaczej mógłby zaistnieć w świecie polityki, schowany gdzieś za swoim liderem. Zastanawiamy się także, co by zrobił, gdyby prowadzący Miłosz Kłeczek nie ułatwił mu odegrania radosnej scenki. Gdyby Kłeczek przez całą audycję zachwalał Hołownię i jego partyjnych kolegów. Zapewne w takim wypadku ogórek mógłby zwiędnąć w kieszeni Burego, a Kłeczek obyłby się smakiem, a tak dzisiaj darmowa mizeria na obiad.

  W świecie polityki i nie tylko mówi się, że Polska 2050 przypomina Ruch Palikota. Zapewne podobnie skończy wchłonięta przez większą partię, a jej lider skończy na podlaskiej wsi. Zanim jednak to nastąpi przedstawiciele Polski 2050 będą urządzali happeningi, podobnie jak wcześniej robił to Palikot. Polska 2050 niestety jest mało spektakularna. Ogórek przypominał eksponat, którego kiedyś użył Palikot, ale może nie był aż tak spektakularny. Słabe to było.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: tvpinfo.pl

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap