Sensacja! Kidawa-Błońska proponuje na Prezydenta Krystynę Pawłowicz!

0

Nie milkną echa wczorajszej konwencji wyborczej kandydatki KO na funkcję Prezydenta RP – Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Szeroko komentowana jest sprawa protestu młodych ekologów, którzy zablokowali mównicę, po czym wychodząc nie podali kandydatce ręki. Efektem jest zaproponowane przez Kidawę powołanie Rady Bezpieczeństwa Klimatycznego. Szkoda, że pomysł wymyślony na poczekaniu, żeby zatrzeć negatywne wrażenie. Wiarygodności jak nie było, tak nie ma.

Większe wrażenie zrobił na nas jednak inny „chytry plan” Kidawy. Otóż przemawiając do gości i działaczy publicznie poparła wybór na funkcję Prezydenta RP Krystyny Pawłowicz! Pani Małgosia powiedziała, że „Nadszedł czas, aby Prezydentem Polski została kobieta z Ursusa”. Jak wszyscy wiemy, lokalną patriotką tej dzielnicy Warszawy jest od lat pani Krystyna.

Wszyscy wiemy, że Kidawa kompletnie nie nadaje się na funkcję wymagającą werwy, charyzmy i mądrości w wypowiedziach. Kiedy chce wypaść błyskotliwie, wzbudza tylko uśmiechy politowania. Pani Małgosia najwyraźniej również o tym wie. Zamiast jednak na siłę udowadniać, że jest błyskotliwą i poważną polityk, spokojnie wskazuje osobę, która bardziej się nadaje do pełnienia najwyższych funkcji w państwie. Doceniamy to Pani Małgosiu i czekamy na rezygnację ze startu. Pani sąsiadka, „kobieta z Ursusa”, jest gotowa Panią zastąpić!

Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

źródło: twitter.com
photo: twitter.com