back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Sikorski zdziwiony, że PiS obniżył wiek emerytalny

  Układamy nadal puzzle z programem Platformy Obywatelskiej. Mamy trochę z tym problem, bo puzzelki się powtarzają. Trzeba je układać jeden na drugim. To jednak przekonuje nas, że tam gdzie powtórka, tam największe prawdopodobieństwo. Tak jest z częścią programu dotyczącą podniesienia wieku emerytalnego. Pracę do śmierci chwaliła już prawdziwa prezydent Małgorzata Kidawa-Błońska. Dzisiaj w tej samej sprawie wypowiedział się sam Radosław Sikorski przy okazji bredzenia w Radio Zet.

  programu Gość Radia Zet Bogdan Rymanowski zapytał Radzia: „Czy wiek emerytalny powinien być obniżony, czy wręcz odwrotnie?”. Radzio z wrodzoną sobie swobodą odpowiedział: „Ja się dziwię, że PiS obniżył wiek emerytalny, po tym jak my zapłaciliśmy już olbrzymią cenę polityczną za jego podwyższenie i zrównanie. To było niemądre”.

  Radzio mówi to w dniu, gdy światło dzienne ujrzał sondaż na zlecenie IBRIS, który zapytał Polaków o wiek emerytalny. 44,8 % chce jego obniżenia, a 20,4 % chciałoby pozostawić wiek emerytalny na obecnym poziomie. Zwolennicy jego podniesienia są w mniejszości i zapewne są to koledzy parlamentarni Radzia Sikorskiego, którzy się nie przepracowują.

  Donald Tusk zaciera rączki. Wszak to nie on jest tym, który obwieszcza Polakom, co się stanie, gdyby zdecydowali się na zmianę rządzących, zaś Radosław Sikorski dzisiejszym wywiadem zapracował na stanowisko Ministra Pracy.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: Radio Zet

  photo: domena publiczna/twitter Radio Zet

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap