back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Skandal w załodze wiadomości. Reporterka wpadła w depresję gdy ponownie kazano jej mówić o lotach rządowymi maszynami

  Nie gaśnie napięcie w sprawie lotów Marszałka Kuchcińskiego. W temacie pojawiają się nowe wątki. Są też następne fakty. Powiązano nawet kolejne osoby. Potwierdzono, że samolotami (za pieniądze podatników!) poruszał się sam Premier Tusk, Szydło a nawet Morawiecki!

  Od kilku dni obserwujemy ten sam scenariusz. Wchodzi asystent, podaje skrypt, prowadzący wymiotuje pod upierdolone biurko. Załoga biegnie go jakoś ogarnąć i lecimy na setkę bo nie ma czasu na dubla. Ten, ledwo ciepły coś duka do mikrofonu. – opowiadają członkowie ekipy wieczornych wiadomości.

  Mimo kłopotów, w kuluarowych szeptach słychać chęć wykorzystania lotów Marszałka do „definitywnego załatwienia sprawy z PiS” podczas wyborów parlamentarnych.

  Jednak, na drodze zabójczej idei stoi czynnik ludzki. Zabieg mógłby się udać pod warunkiem, że w ogóle będzie komu prowadzić wieczorne wydanie programu informacyjnego.

  A na to się nie zanosi.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap