back to top
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Śmiech to zdrowie

  Ważne jest poczucie humoru. Nawet w tej skrajnej sytuacji, gdy mamy wojnę za naszą wschodnią granicą musimy czasami „wstrzyknąć” sobie dawkę dobrego humoru. Dzisiaj obudziła nas radosna wiadomość. Przeprawy mostowej dla samochodów już nie ma. Odeszła w niebyt, a wraz z nią za chwilkę pewnie przeprawa dla pociągów. Internet się cieszy i zostawia pamiątki po swojej radości. Są filmowe memy ze śpiewającą Marilyn Monroe Happy Birthday Mr President na tle resztek mostu krymskiego. To nawiązanie do wczorajszej rocznicy 70 urodzin Putina. To nie jedyny mem oczywiści, ale nie starczyłoby nam wierszówki, by wszystkie opisać.

  Radochy dostarczyli nam także nasi południowi Czesi, którzy cieszą się ze swojego dostępu do morza. W internetowym referendum zdecydowali, że Królewiec jest ich i już szykują się na plażowanie nad Bałtykiem. Wycieczkowiec „Hanna Vondrackowa” już ponoć zacumował na redzie w królewieckim porcie.

  Zabawna okazała się także premier Finlandii Sanna Marin. Została zapytana przez dziennikarzy o swój pomysł na zakończenie wojny rosyjsko-ukraińskiej. Odpowiedziała krótko i treściwie: „Droga wyjścia z konfliktu? Drogą wyjścia z konfliktu jest wyjście Rosji z Ukrainy. To jest właśnie droga wyjścia z konfliktu”. Obecnie pani premier przebywa w Pradze na spotkaniu szefów rządów UE. Premier Czech Petr Fiala w internecie zamieścił zdjęcie, na którym jest on, pani Sanna i nasz premier Mateusz Morawiecki. Ten ostatni postanowił skomentować obrazek i napisał: „Rozmowy z Wami @MarinSanna i @P_Fiala są zawsze fantastyczne, ale trzymam za słowo, że następnym razem spotkamy się w Kralovcu”.

  Śmiech to zdrowie, nie powinniśmy o tym zapominać.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap