back to top
wtorek, 23 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „Solidarność” jajników. Pitera o Kidawie.

  Nie ma to jak przyjaciółki. Nikt Ci tak pięknie nie wbije szpilki. Jeśli chcesz wiedzieć, czy dobrze wyglądasz, a lustro nie kłamie, że przybyło Ci kilogramów, zapytaj „przyjaciółkę”. Jeśli chcesz wiedzieć, czy Twoje wybory są słuszne, choć rzeczywistość jest zgoła inna, podeprzyj się „przyjaciółką”. Jeśli potrzebne jest Ci wsparcie, poproś „przyjaciółkę”, a ta już skutecznie przyczerni Ci wizje. O tym, że są to słuszne stwierdzenia, mogła się nie tak dawno przekonać kandydatka na Prezydenta RP z ramienia Koalicji Obywatelskiej Małgorzata Kidawa-Błońska. Otóż gościem Radia Plus w audycji „Sedno sprawy” była partyjna koleżanka Kidawy, do niedawna europosłanka, Julia Pitera.
  W bieżących okolicznościach wałkowany był temat kampanii prezydenckiej i kandydatury na Prezydentkę „przyjaciółki” pani Pitery. Małgorzata Kidawa-Błońska może być spokojna o tzw. solidarność jajników. Gdy dziennikarz zapytał o ocenę kandydatki, o to czy byłaby dobrym i samodzielnym prezydentem, koleżanka Pitera odpowiedziała: „Zobaczymy jak to będzie wyglądało. Jakby to powiedzieć, dobre słowo powiedzieć…. Obserwuję kampanię i pani Kidawa-Błońska ma szansę na wygranie wyborów, natomiast do kampanii mam zastrzeżenia”. Pieśń „pochwalną” zakończyła życzeniami wobec prezydentury pani Kidawy. Ma wetować ustawy i stać na straży konstytucji. To niewiele, ale „przyjaciółka” przecież nie chce, żeby koleżanka się przepracowała. Kiedyś trzeba mieć czas na sceniczny makijaż, którym błyszczy ostatnio kandydatka Kidawa.
  No więc jak magiel, to magiel. Czekamy na reakcję Kidawy. Ciekawe, czy przypomni etatowej strażniczce moralności, jak żądała od warszawskich urzędników, żeby oddali jej mieszkanie za złotówkę, strasząc kontrolami. A może powie coś na temat usunięcia Pitera z Amnesty International za nieprawidłowości? Przecież Pitera, choć wszystkim opowiada o swojej uczciwości, jest osobą, co do której sąd stwierdził prawomocnie popełnienie przestępstwa i umorzył sprawę warunkowo.
  Na koniec wywiadu dowiadujemy się ponadto, że posłanka Pitera nie jest wiedźmą, bo nie posiada szklanej kuli, a na polityce ostatnich lat się bardzo zawiodła. My też nie mamy szklanej kuli, ale jedno wiemy na pewno: będzie się działo!

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność..

  źródło: www.radioplus.pl
  photo by pixabay.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap