back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Solidarność z Ukrainą polskich Turystów w Turcji

  Nasza koleżanka wybrała się w tym roku na wakacje do Turcji. Do swojego biura podróży miała trzy życzenia. Żeby w jej hotelu była zjeżdżalnia dla dziecka, jedzenie europejskie dla mamy i ostatnie, by w jej hotelu nie było Rosjan. To ostatnie wynikało z kilku pobudek. Pierwsza, to oczywiście napaść sowietów na Ukrainę. Druga, to pamięć mamy o niegodziwościach Rosjan w trakcie i po II wojnie światowej. Trzecia, to głośne zachowanie turystów z Rosji, o czym powiedzieli jej znajomi.

  Rzeczywistość jednak była daleka od oczekiwań. Gdy z hotelu wyjechali Niemcy, bo w ich uporządkowanym systemie życia rozpoczęcie roku szkolnego jest obowiązkowe, do hotelu zaczęli napływać ruskie. Było ich całe stado i wszędzie było słychać język sowiecki. Nie byli jednak głośni. Chyba rozumieli swoje położenia. W hotelu bowiem było dużo Polaków, którzy słyną ze swojej krewkości. Ponadto jeszcze nie wyjechali Hiszpanie i Włosi, a oni tez mają temperament. Mimo, że starali się nie rzucać w oczy, mama koleżanki postanowiła poinformować całą obsługę kompleksu hotelowego za co ona nienawidzi ruskich i za co oni powinni się z nią solidaryzować.

  Koleżankę zachwyciło zachowanie Polaków w trakcie wieczornej potańcówki. DJ miał w zwyczaju puszczać przeboje narodów, które gościł hotel. Niestety, gdy przyszła kolej Polski z głośników poleciał Zenek Martyniuk. Do Turcji nie dotarła widać wiadomość o zmianie Prezesa TVP. Lecz nie ten fakt był najważniejszy. Gdy przyszła kolej na ruskich i DJ zaproponował „Biełyje Rozy”, Polacy zeszli z parkietu i na dodatek poprosili DJ-a, by przerwał ten symbol powitania ruskich gości. Tak też się stało. Można rzec BRAWO POLACY!

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: theoniondaily

  photo: domena publiczna/twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap