piątek, 2 czerwca, 2023
spot_img
More

  Najnowsze

  Sondaż „dziaderski”. Miał scalić a podzielił

  Sondaż „dziaderski” lub jak ktoś woli obywatelski miał scalić, a podzielił. Chociażby z takiego powodu o czym napisał profesor Stanisław Żerko na Twitterze: „Czym się różni „sondaż obywatelski” od zwykłego sondażu? Tym, ze Platforma i jej tuba prasowa Gazeta Wyborcza będzie mogła łatwiej wmawiać lemingom, ze mniejsze partie powinny się podporządkować ultrasom z PO.”

  Niestety może być słabo z tym podporządkowaniem. Jak dotąd sondaż nie zrobił specjalnego wrażenia na innych ugrupowaniach opozycyjnych. Mirosław Suchoń z Polska 2050 tak z komentował wyniki sondażu i wynikającej z niego konieczności wspólnej listy opozycji: „Jedna lista nienawiści i agresji na podstawie infantylnie zmanipulowanego badania. Tak, to z pewnością scenariusz na sukces.” Paulina Hennig-Kloska liderka koła parlamentarnego Polska 20250 mówi zaś Wirtualnej Polsce: „Jeśli Tusk chce pokazać zdolność koalicyjną Platformy, to w pierwszej kolejności powinien spróbować porozmawiać z Zandbergiem”. Posłanka Lewicy Anna Maria Żukowska także wyraża negatywny stosunek do sondażu za pomocą konta społecznościowego na Twitterze: „Czyżby pomysłem Platformy Obywatelskiej na utworzenie jednej listy był szantaż obywatelski? Donald Tusk ma numery telefonów do wszystkich liderów ugrupowań opozycyjnych. Zamiast publicznie straszyć, można zadzwonić.”

  „Dziaderski” sondaż skomentował za pomocą Twittera jeden z liderów Stronnictwa Demokratycznego Jan Artymowski: „PiSowi dzisiejsza akcja Gazety Wyborczej i Silni Razem spadła z nieba. Efekt JP2 już nieco słabnie ale dobra passa tej partii się nie kończy. Gazeta, której nie jest wszystko jedno wraz z grupą fanatyków postanowili wywołać wojnę na opozycji. Co może pójść nie tak?”.

  Panowie i Panie z Kolacji Obywatelskiej! Nie róbcie już prezentów PiS, bo się rozzuchwalą i nie będą chcieli prowadzić kampanii wyborczej.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com. wp.pl

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap