back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Sondaż zdruzgotał opozycję. Czy nowa twarz lewicy zmieni bieg wydarzeń?

  Według najnowszego sondażu Instytutu Pollster prawie połowa Polaków na stanowisku premiera przyszłej kadencji najchętniej widziałaby Mateusza Morawieckiego. Opowiedziało się za nim aż 46% respondentów. Niżej plasują się Jarosław Kaczyński, Beata Szydło, Zbigniew Ziobro i Jarosław Gowin.

  Wywołało to niemałą panikę w rozsypanych szeregach opozycji. Kręgi zbliżone do dobrze poinformowanych przekazały nam informację, że po przeczytaniu wyników sondażu Grzegorza S. trzeba było podratować przy użyciu soli trzeźwiących. Używano ich aż trzykrotnie! Nie da się ukryć, że sytuacja wygląda poważnie. W związku z tym opozycja wyciąga swoją tajną broń. – Ten czas właśnie nadszedł i co do tego nikt nie ma wątpliwości. – mówi jeden z czołowych polityków KE.

  Na 20 sierpnia zapowiedziana została konferencja prasowa, na której szef opozycji przedstawi nową twarz swojej ekipy. Ustaliliśmy, że jest to mężczyzna, ale jego personalia i życiorys mają pozostać równie tajne co program opozycji. Mimo zabiegów związanych z utajnieniem danych, zdobyliśmy zdjęcie „Petardy opozycji”, człowieka, który ma odmienić los zbliżających się wyborów. Zaimponował nam jego look zgodny z najnowszymi trendami panującymi w lewicowych kręgach.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap