back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Stacja manipulacja

  Manipulowanie opinią publiczną jest rzeczą skandaliczną. Skandaliczna zwłaszcza w przypadku, gdy jest trudna sytuacja, ludzie boją się o swoje portfele i boją się przyszłości. Manipulację uprawia Donald Tusk, który na spotkaniach z Polakami wysoką inflacją obarcza rząd nie wspominając o pandemii i wojnie na Ukrainie. Manipuluje opinią publiczną w doskonały sposób także stacja TVN24 podając niesprawdzone dane i licząc, że w ten sposób ugotują rząd i doprowadzą do zmiany władzy.

  Przykładem tvn-owskiej manipulacji niech będzie dialog, który rozegrał się pomiędzy dziennikarką TVN24, a premierem Mateuszem Morawiecki.

  Dziennikarka TVN24: – Panie Premierze na ile prognozy o inflacji 26% w przyszłym roku są Pana zdaniem prawdopodobne?
  Premier Morawiecki: – A czyja to prognoza?
  Dziennikarka TVN24: (dłuższa cisza) – Są takie prognozy
  Premier Morawiecki: – Ale czyja to prognoza Pani Redaktor?
  Dziennikarka TVN24: (dłuższa cisza) – A czy pan zakłada taką prognozę?
  Premier Morawiecki: – Kto taką prognozę skonstruował i na jakiej zasadzie, jestem ciekaw?
  Dziennikarka TVN24: (długa cisza) – Czyyyli takiej inflacji nie będziemy mieli w przyszłym roku

  Według dziennikarki mało być tak: Zapytam o z tyłka wzięte dane, ale niech ludzie przed TV się przestraszą. Premier coś tam odpowie, ale ludzie nadal będą drżeli przed telewizorami.

  Niestety coś poszło nie tak. Premier zapytał o autora prognozy, a tego dziennikarka nie przewidziała. Tym razem manipulacja się nie udała, a kompromitacja dziennikarki i stacji TVN, była widoczna.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: tvpinfo.pl

  photo: tvpinfo.pl/theoniondaily

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap