back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Sterczewskiego w filmie zabrakło

  Nie wybieramy się do kina na najnowsze dzieło Agnieszki Holland. Wystarczył nam zwiastun filmu żeby upewnić się, ze wszystkie metody są dobre, by bić we własne państwo. Jak rzetelne jest to kino niech świadczy wypowiedź rzeczniczki Straży Granicznej, która zapewniła, że Holland nie konsultowała się z nimi, gdy przystępowała do pisania scenariusza.

  Pomysł na spot wyświetlany przed projekcją filmu w kinach jest dobry, bo może otworzy oczy tym, którzy zapomnieli, jak atakowano polską Straż Graniczną. Jak niejaki poseł Sterczewski biegał z torbą z IKEA i dezorganizował pracę naszych służb. Dziś może być trochę zawiedziony, gdyż Holland przemilczała ten fakt w swoim dziele scence fiction.

  Są jednak tacy, którzy już wieszczą Oscara dla Holland i jej filmu. Takim wieszczem okazuje się być redaktor w spoczynku Tomasz Lis. Ten napisał na TT: „Dopiero będzue wycie jak Holland dostanie Oscara dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego.” (pisownia oryginalna). Odpowiedzieli Lisowi Ci, którzy nie podzielają jego entuzjazmu. „Cóż to będzie za radość dla lisów i wszystkich wrogów Polski. Cały świat dowie się, że Polska to kraj barbarzyńców, degeneratów i morderców. Niemcy nigdy nie zasłużyły sobie na taką sławę, żaden Niemiec nie wpadł na pomysł takiej autopromocji swojego kraju.” – odpowiedziała Lisowi pani Ewa. Jasne. „Bo jak wiadomo Polska to najgorszy kraj na świecie. Mordowali Żydów w obozach a teraz imigrantów. Niemcy i A. Merkel sa niewinnymi ofiarami Polaków. C’nie ? I przekaz idzie w świat a Targowica z udziałem Lis Tomasz i A. Holland tańczy z radości…” – dodał internauta Indigo.

  Film Holland uświadomił, że nikt nie opluwa bardziej Polski i Polaków, jak opozycja i jej sprzymierzeńcy.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap