back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Straszne zamieszanie na scenie politycznej! Bosak wstępuje do Lewicy Razem!

  Trwa kampania i jak to w kampanii, politycy chodzą po mediach i dyskutują. Podczas jednej z takich dyskusji w studio telewizyjnym spotkali się Włodzimierz Czarzasty z SLD, Krzysztof Bosak z Konfederacji i Adrian Zandberg z partii Razem. Politycy przekrzykiwali się nawzajem próbując nie dopuścić do głosu poglądów przeciwników i forsując swoje nieco na siłę.

  „Progresywne podatki zawsze były w programie lewicy!” – krzyczał przywódca SLD – „Zawsze uważaliśmy, że najbogatsi powinni płacić większe podatki, a najbiedniejsi albo w ogóle, albo mało!” W słowo wpadł mu Zandberg. „Proponujemy podatki progresywne – tak, żeby system stał się wreszcie uczciwy i sprawiedliwy!” – zagrzmiał. Chciał coś jeszcze dodać, ale przerwał mu kandydat wolnościowej Konfederacji na Prezydenta. „Uważam, że podatki powinny być sprawiedliwe, progresywne!” – te słowa Krzysztofa Bosaka przecięły powietrze jak świst miecza opadającego na rozgrzane głowy.

  Zapadła niezręczna cisza. Zandberg z Czarzastym spojrzeli zdumieni po sobie. Potem na redaktora prowadzącego, najwidoczniej szukając u niego ratunku. Wszyscy oczekiwali, że Bosak się zreflektuje i sprostuje niewątpliwą pomyłkę. „Pan się nie pomylił?” – spytał drżącym głosem Czarzasty. „Nie” – odparł Bosak – „Problem w Polsce jest taki, że mamy podatki dochodowe w teorii progresywne, a w rzeczywistości degresywne”. Przez studio przetoczył się śmiech. „Uff…” – skomentował Zandberg – „Jednak pomylił się. Mówi się regresywne”.

  W dalszej dyskusji było nie mniej gorąco. Trzej panowie ścierali się mocno, a w studio aż iskrzyło. Nikt nie odpuszczał i nie było kompromisów. Po zakończeniu nagrania Krzysztof Bosak podpisał deklarację przystąpienia do lewicy powiększając liczbę jej kandydatów na Prezydenta RP do dwóch. Pytanie tylko, czy wraz z Bosakiem lewica przejmie elektorat Konfederacji?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: Program 3 Polskiego Radia, dziennik.pl, niezalezna.pl
  photo by pixabay.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap