back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Straż graniczna

  W pewnym porannym programie publicystycznym pojawił się dawno niewidziany poseł Dariusz Joński z koalicji Obywatelskiej. Kamień nam z serca spadł, bo już myśleliśmy, że zasłabł w archiwum jakiegoś ministerstwa, które razem z posłem Szczerbą kontrolują. Kamień z serca spadł zapewne także mieszkańcom Kutna. To ulubiona miejscowość posła Jońskiego, często przywoływana w wypowiedziach posła. Mieszkańcy Kutna mogą się zatem czuć nadal zaopiekowani.

  Poseł Joński mówił między innymi o sytuacji na granicy polsko-białoruskiej, a szczegółowiej ujmując, o swojej akcji happeningowej w Usnarzu Górnym. Poseł Joński twierdzi, że był tam z transportem humanitarnym dla koczujących uchodźców i zrobił to w całkowitym ukryciu. Razem z posłem Szczerbą nie chcieli się tam lansować i nawet zdjątka do mediów społecznościowych nie wrzucili. Te wszystkie ustawki z dziennikarzami i zdjęcia, które obiegły cały internet i wszystkie telewizje, to był absolutny przypadek.

  Pan Joński w programie twierdzi, że granice Polski muszą być szczelne. Dopytywany przez dziennikarza, czy jest za budową kolczastego płotu na granicy polsko-białoruskiej, odpowiada, że nie jest specjalistą od muru. Żałujemy, że nie nagraliśmy tej wypowiedzi, bo przecież, gdy tylko wojsko zakończy stawianie płotu, poseł Joński z posłem Szczerbą rozpoczną kontrolę poselską, a na konferencjach prasowych będa przekonywali, że materiał był za słaby, kolor nie taki, a kolce zbyt mało ostre.

  Cieszymy się z powrotu posła Jońskiego do telewizora. Cieszymy się, że jest za szczelnością granic. Skoro płotu poseł nie chce, to ucieszymy się jak sam założy mundur i razem z posłem Szczerbą wstąpi w szeregi Straży Granicznej. Tylko czy w takim wypadku możemy czuć się bezpiecznie?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: tvpinfo.pl
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap