back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Sylwestrowy falstart

  Dzień: ostatni w starym roku. Godzina: lekko po tej zarezerwowanej dla 60+. Wydawać by się mogło, że do momentu rozlewania płynów rozweselających zostało jeszcze dobrych kilka godzin. Niestety pewnie za sprawą unoszącej się w powietrzu pandemii są tacy, którzy już za kółko wsiąść by nie mogli. Dmuchać w balonik, nie koniecznie ten sylwestrowy nie powinien już dzisiaj Sławomir Neumann, poseł Platformy Obywatelskiej, a także emerytowany muzyk Zbigniew Hołdys.

  Wierzyliśmy w jakiś błysk talentu posła Sławomira Neumanna, ale to się może zdarzyć chyba dopiero w Nowym Roku. W dniu dzisiejszym jedyne na co go stać, to kopiowanie Donalda Tuska i Marty Lempart. Przy okazji składanych życzeń noworocznych naruszył prawa autorskie swojego guru Tuska i na twitterowym koncie winszuje rodakom: „Skutecznych szczepionek, nie tylko na #koronawirus ale na wszelkie plagi i zarazy jakie mamy w Polsce”. Oczywiście gdyby Tusk chciał się z kolegą Sławkiem za plagiat spotkać w sądzie, ten drugi mógłby bronić się okolicznością składanych życzeń. Tusk na Boże Narodzenie, Neumann na Nowy Rok. Dalsza część sławkowych życzeń także nie jest dziełem jego intelektu. Tym razem kopia z koleżanki Lempart i ciąg gwiazdek. Myślimy, że to już jest to stadium, gdy pod dokumentem podpisujesz się trzema krzyżykami.

  W sylwestrowym nastroju także Zbigniew Hołdys. Być może już „strzelił” szampana, bo nie wytłumaczono mu, że zakaz strzelania nocą dotyczy jedynie fajerwerków. Kieliszeczek opróżniony i muzyk wspomina stare dzieje, którymi dzieli się z obserwującymi na TT: „Ciekawe, czy w 2021 Joanna Szczepkowska dostanie szansę powiedzenia „Dnia tego i tego roku 2021 po raz drugi skończył się w Polsce komunizm””. Gdy tylko stan atmosfery sylwestrowej u pana Zbyszka się skończy proponujemy by wraz z panią Szczepkowską udał się na Kubę, będzie możliwość przeżycia deja vu. Nie chcemy psuć Zbyszkowi zabawy i przypomnieć, że czas się jednak w Polsce nie zatrzymał i gdy tylko poszpera w szufladzie, znajdzie tam paszport z symbolem Unii Europejskiej.

  Obu Panom życzymy przywitania Nowego Roku w pełnej świadomości, wszak to dopiero za kilka godzin. Dedykujemy im też dzisiejszy wpis Dominiki Cosic, korespondentki z Brukseli, która na TT przypomniała cytat z Josipa Broz Tito: „Gdy się starzejesz, whisky jest dla zdrowia o wiele lepsza niż mleko”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap