back to top
wtorek, 23 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Szach Mat

  We wczorajszym Polsacie gościem redaktor Bogdana Rymanowskiego był bardzo dawno niewidziany Borys Budka. Może ktoś nas oświeci, czy teściowej udało się Budkę obronić, bo nie wiemy czy możemy go tytułować członkiem Platformy Obywatelskiej? Załóżmy, że głowę ocalił, zatem wypowiadał się w imieniu klubu Koalicji Obywatelskiej, któremu przewodniczy.

  Współczuliśmy dziennikarzowi, bo nie udało mu się otrzymać odpowiedzi na żadne z zadanych pytań. Nam jednak pozostanie w pamięci dialog obu Panów, gdy Budka pluł na premiera Morawieckiego za planowane na dzisiaj spotkanie z Marie Le Pen, która to ma być na usługach Putina. Spokojny redaktor Rymanowski dopytywał Budkę, czy w związku z tym Angelę Merkel też można by do tej kompanii zaliczyć. Czymże innym jest bowiem układanie się z Putinem w sprawie Nord Stream 1 i 2. Nie udało się Budce tej koincydencji obronić. Wił się, krążył, zmieniał temat, jak to Budka.

  Dzisiaj Borys ciągnie temat dalej. Już za pomocą twitterowego konta, na którym pisze: „Ciekawe czy dwójka euroentuzjastów Morawiecki i Le Pen raczyła się igristoje”. Tym razem internauci wcielili się w rolę dziennikarza. Jeden z nich zauważa: „I to nie pierwszy raz!! Wczoraj Morawiecki spotkał się z kobietą, z którą Putin buduje Nord Stream 2 !”. „Zamelduj w niemieckiej ambasadzie!” – podpowiada Budce jeden z obserwujących. „Czym raczyli się Tusk z Putinem?” – pyta kolejny.

  Niestety Szach i Mat panie Budka. Poległeś.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap