piątek, 2 czerwca, 2023
spot_img
More

  Najnowsze

  Szaleństwa Janki

  Jak jest taki pochmurny, deszczowy dzień, to nawet w naszej satyrycznej redakcji nie pomaga mocna kawa. Brakuje nawet pomysłów na dokuczanie naszym graficzkom i pomysłów na kawały o umiejętnościach narciarskich Naczelnej, które skończyły się kończynką w ortezie. Aby podnieść ciśnienie i zacząć funkcjonować jest jedyny sposób. Ten sposób, to media wszelakie z naszymi politykami w roli głównej. Tak też się stało.

  W Radio TOK FM gościem redaktora Żakowskiego była eurodeputowana Janina Ochojska. Samo nazwisko gościa sprawiło, że dobry humor zaczął powracać. Dzisiejsza opowieść pani Ochojskiej, choć trącająca horrorem, sprawiła, że nasze ciśnieniomierze podniosły wartość. Janka Ochojska snuła opowieść o zbiorowych mogiłach uchodźców w przygranicznych lasach oraz leśnikach zwożonych z całej Polski, którzy brali udział w ich usypywaniu. Trzeba przyznać, że Ochojska dobra jest w swojej robocie, bo nawet redaktorowi Żakowskiemu głos na chwilę zamarł, by po chwili dopytać, czy to sprawdzone informacje, czy też wyobraźnia Janki dała sobie upust.

  Na Jance Ochojskiej niejeden aspirujący psychiatra mógłby zrobić specjalizację. Niejeden psychiatra chciałby móc badać ten przypadek. Na razie jednak nawet prokurator nie może zbadać jej wiarygodności, bo chroni ją immunitet.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: TOK FM

  photo:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap