środa, 6 lipca, 2022
spot_img
More

  Najnowsze

  Szczepionkowe projekcje

  No tak, objawił się nam kolejny ekspert od pandemii. Profesor Horban powinien się czuć zagrożony, bo wyrósł mu dużego kalibru konkurent. To Donald Tusk. Wirusolog Tusk już znalazł winnego słabej frekwencji w punktach szczepień. To Telewizja Publiczna, która wg Tuska nie zachęca i nie promuje szczepień.

  Znowu skucha doradców Tuska. Chyba szkoda im było cennego czasu by rzucić okiem na programy i sprawdzić, co tam się dzieje na łączach w TVP. No fakt, jak mogą podnosić oglądalność, gdy chcą likwidacji tego źródła informacji. Nie dotarły do nich zatem informacje, że TVP w każdej godzinie przypomina o tym, jak ważne jest zaszczepienie i zachęca kolejne roczniki, a teraz już tych niezdecydowanych do iniekcji. Cykliczne programy, jak Koronawirus Szczepionka, czy Koronawirus Poradnik nie są Tuskowi znane. Wiedza jego nie powiększyła się o fakt, że redaktor Adam Giza został nagrodzony wśród dziennikarzy propagujących zdrowie w ten pandemiczny czas, za prowadzone przez niego programy m.in. propagujących szczepienia.

  Możemy Tuskowi podpowiedzieć jeszcze kilku winnych. Policja, bo zamiast mandatów powinna szczepić delikwentów. Sędziowie zamiast grzywny powinni wydawać wyrok skazujący na szczepionkę. Urzędnicy skarbowi powinni szczepić opornych pod groźbą braku zwrotu nadpłaconego podatku.

  Niestety obawiamy się, że szczepionkowe projekcje Tuska skończył się mogą tym, że Ci niezaszczepieni jeszcze bardziej utwierdzą się w przekonaniu, że wraz z przyjęciem preparatu wszczepi się im nie chip, a głupotę zachęcającego do iniekcji Tuska.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twtter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap