back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Szczepmy się!

  Dzisiaj będzie o szczepionce. Czas już, aby Cebula zajęła stanowisko, bo konwój tirów z cudownym medykamentem już zmierza do granic Polski. Zanim jednak przyjdzie na nas kolejka będziemy ścierali się ze sceptykami. Jedna z naszych graficzek co dnia wymyśla kolejny pretekst, aby nas do szczepionki zniechęcić. Na dzień dzisiejszy jest w mniejszości, ale już zasiała jakiś niepokój.

  Jednego dnia jest to chip, który wraz z płynem z ampułki zamieszka w naszym organizmie. Co wtedy zrobi Naczelna, gdy przyjdzie czas na kolejny wyjazd na wydumaną „konferencję”, a my jak wytrawni hakerzy złamiemy wszystkie kody i łącząc się z jej prywatnym chipem na ekranie naszych redakcyjnych komputerów śledzić będziemy jej poczynania na stoku. Może będzie odwrotnie. To ona z pomocą naszego informatyka Marcela włamie się do naszych chipów i koniec z zakupami przy okazji pracy dziennikarskiej w terenie.

  Obśmiana graficzka nie spoczęła na laurach. Kolejnego dnia powątpiewa w skuteczność szczepienia. Szczepienie wg niej to działanie psychologiczne, a w szklanych buteleczkach znajduje się woda, która będzie na nas działała jak placebo. Żeby nie zrazić do siebie graficzki przytakujemy jej i zdajemy jedno pytanie. Czy wie z jakiego źródła będzie ta woda, bo jak z Wisły z okolic Warszawy, to my dziękujemy.

  Graficzka jest młoda, zatem zanim przyjdzie na nią wiekopomna chwila szczepienia mamy zamiar nad jej rozsądkiem zapanować i namówić do szczepienia. Już troszeczkę się łamie, bo śledzi media i doszedł do niej jasny przekaz Prezydenta Dudy, że on się zaszczepi i innym także poleca. Nie uszedł jej uwadze także wpis rzeczniczki PiS Anity Czerwińskiej, która zaapelowała do klasy politycznej o szczepienie się. Jest zatem pewność, że zrobi to Jarosław Kaczyński, premier Morawiecki i wielu innych polityków.

  Tym razem nie będziemy żartowali. My Cebularze także się zaszczepimy i wszystkich bardzo zachęcamy.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap